Для чого потрібна бананова шкірка

Банани — унікальний продукт, адже його слід вживати не лише в їжу. Насправді бананова шкірка містить величезну кількість поживних та цінних речовин, які ви можете використовувати у власних цілях, зокрема для пожвавлення росту рослин та збільшення врожаю. Добриво з бананової шкіри є ідеальним для розсади, адже містить магній, калій, азот та інші корисні мікроелементи.

Завдяки цим речовинам рослини зміцнюються, покращується фотосинтез, навіть якщо присутній дефіцит натурального світла. Не варто забувати й про рослинні гормони, які пришвидшують формування корінців.

Використання бананової шкірки значно покращить й стан грунту, оскільки надає бактерицидну дію та нормалізує мікрофлору. Зменшується вразливість рослин до різноманітних захворювань, а ще вазон та розсада стають міцнішими та витривалішими. 

Просто зробіть спеціальне бананове добриво. Перед використанням шкірки її необхідно промити та продезінфікувати, оскільки вона може містити на собі шкідливі мікроорганізми, які спричинять загибель вазона. Потім висушіть шкірку зручним способом: на балконі, підвіконні, батареї або в духовці. За бажанням шкірку можна нарізати на менші шматки.

Коли будете робити висадку, помістіть сушену шкіру в грунт, а після цього можете приступити до посадки рослини. Після цього все ретельно полити. 

Таке добриво можете сміло використовувати для вазонів, садових рослин, баклажанів, томатів та соняшнику. 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: