Для чого складають полуницю у лотки від яєць

Для мене найбільша морока – це зберігання овочів у холодильнику. Моя свекруха вже казиться і ледь не щотижня нм пересилає з дачі “гостинці”, а я вже не маю куди їх пхати, дверцята вже не зачиняються. 

Не треба на мене тут камінь котити та обзивати невдячною жінкою. Ми з чоловіком та дітками можемо за лічені хвилини з’їсти ціле відро полуниці або ж помідорчиків з дачі. Проблема в іншому – як правильно зберігати овочі та фрукти у холодильнику, щоб вони були свіжі та не псувалися так швидко? 

А моя колега по роботі поділилася секретом – у неї ж така сама дилема була. А зараз овочі можуть хоть тиждень стояти і виглядати, немов щойно з городу. І ні, новий холодильник не треба купувати. Вся справа у правильному зберіганні, так зване – сусідство овочів та фруктів. 

1. Зберігати полуницю у лотках від яєць. По-перше, так ми переберемо погану ягідку та викинемо все геть, а ще буде легко її діставати для частування.

2. Під болгарський перець поставити якусь серветку або ж легенький рушник, та зробити їм “ковдру”. Так само рекомендую зберігати і баклажан, адже він дуже чуттєвий до перепадів температур. 

3. Огірки – то взагалі окрема історія. Бувало, що за 1 ніч вони встигли зіпсуватися. Але тепер користуюся такою хитрістю – ставлю все у пакет (його не зав’язую), перекладаю власне огірки та ще зверху накриваю їх вологою марлею. Тримаються до 10 днів! 

4. Помідорки я зберігаю окремо від інших овочів та фруктів. Вистилаю на полицю серветку, розкладаю, і знову зверху ставлю серветку – так сортую “пірамідкою”.

5. Морква – то взагалі моя любов, їм її щодня. А щоб вона якомога довше залишалася свіжою, я її чищу, обрізаю хвостик зелені, наливаю у невеликий контейнер водички та все залишаю у холодильнику. Повірте, це полегшує життя у 100 разів – не треба стояти біля смітника та чистити від бруду. Буквально відчинив двері, взяв морквину і все готово! 

Пошепки

6. За таким схожим принципом я ще зберігаю редиску – правда, замість контейнера беру звичайний глибокий стакан, заливаю туди 2-3 ложки води крижаної, пересипаю овочі та накриваю ретельно кришкою. Або ж можна ще перекрити звичайною харчовою плівкою, головне, щоб повітря не пропускало!

7. Авокадо – так, знаю, що ця екзотична рослина не росте на городі, але зате викрала моє серце. Отож, зберігаю авокадо тільки в темному місці декілька днів (якщо воно тверде та недозріле). Коли розрізаю, то замотую половинку у папір (це може бути газетка чи харчова плівка) та можна сміливо класти до холодильника. 

8. Спаржу одразу мию, відрізаю трішки хвостиків знизу і ставлю у холодну воду в холодильник. 

9. Броколі обожнюють вологу, тому я зберігаю їх наступним чином – ставлю у глибокий стакан, а ще зверху накриваю волого серветкою. Але не забувайте, що воду та серветку треба міняти щодня, бажано на вечір.

10. Для того, щоб продовжити життя селері, я обмотую овочі ретельно звичайною фольгою для запікання.

Ось такі звичайні правила, які полегшують життя господині! 

А як Ви зберігаєте овочі у холодильнику? Які пункти Вам знайомі? Ви “за” чи “проти” таких методів? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector