Для чого у контейнері для порошку аж 3 відсіки

Пральна машина – уже давно предмет першої потреби. Вона береже ваші сили та час. Так само від прямого контакту з порошками не псується шкіра рук. До слова, різноманіття  цих імпортних засобів зараз чимале. І, не повірите, не всіх їх варто заливати в один відсік, як ми часто це робимо. Висуваючи контейнер для порошку в пральній машині, ви ж помічали, що в ньому аж цілих 3 відділення.

Так само ви повинні були помітити, що бічні осередки пронумеровані цифрами І та ІІ  або літерами А та В. Центральна, зазвичай, вирізняється, адже там намальована сніжинка або символом у вигляді квітки. Часто ми навіть не звертаємо на це уваги й просто засипаємо порошок у перший ліпший відсік. При цьому ми навіть не здогадуємося, що неправильне завантаження мийного засобу не тільки псує ваш одяг, а й ламає пральну машину. Тому сьогодні дізнаємося, за що відповідає кожен із відділів.

Своєрідна будова лотка була розроблена для того, щоб у процесі прання в барабан потрапляв тільки необхідний у той момент засіб. При правильному пранні ваші речі будуть просто ідеальними. Ось чому не варто мішати порошок з кондиціонером та ополіскувачем. 

Відсік, позначений цифрою 1 або літерою А, призначений для попереднього прання. У цьому режимі речі замочуються у мильній воді.

Такий спосіб прання використовують для речей, на яких є застарілі плями, що не виводяться під час звичайного прання.Туди можна додавати ще й відбілювач або засіб для виведення плям. Бажано у порошкоподібному вигляді.

Відсік, позначений цифрою 2 або літерою В, використовують для основного прання. Туди засипають порошок і допоміжні засоби. Цей відсік підходить для всіх режимів прання.

Також через комірки 1 і 2 можна очищати пральну машину від накипу. Достатньо засипати туди спеціальний засіб та ввімкнути машинку.  

Середнє відділення зі сніжинкою. Саме сюди слід заливати різні ополіскувачі та кондиціонери. А заповнити його слід ще до того, як пральна машина перейде до полоскання одягу. 

Сподіваємося, що ця інформацію буде для вас корисною. 

А ви знали, для чого у машинці ці 3 відділи?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector