Для справжнього чоловіка його жінка – завжди на першому місці!

Дружина є найбільшим  скарбом для справжнього чоловіка.

Для нього її потреби завжди будуть найважливішими. Він докладає максимум зусиль, щоб поруч з ним кохана відчувала себе щасливою і розуміла, що вона для нього найцінніший скарб.

На жаль, в нашому суспільстві в чоловіків існує єдине правило: “гарних дівчат багато, тобі щось не подобається, то іди, не будеш ти, буде на твоєму місці інша”… І таке ставлення знецінює жінок, ми вважаємо, що чоловік поруч є справжнім скарбом, даром, і ми повинні терпіти його таким, як він є, приймати з усіма недоліками… натомість нам не дозволено помилятися. Жінки живуть, як на пороховій бочці, вони не впевнені, що завтра чоловік не знайде собі молодшу, гарнішу, розумнішу. Ми відчуваємо себе не жінками, а людиною, що продає послуги. Хто більше може запропонувати, в того більша ймовірність зацікавити чоловіка. Але чи це правильно?

Насправді кожна з нас заслуговує на чоловіка, який буде цінувати нас просто за те, що ми є. Не за довгі ноги, красиву посмішку, смачну лазанью або ж ідеально попрасовані сорочки. Просто за нашу душу, внутрішній світ. Така жінка не відчуває себе постійно комусь зобов’язаною. Якщо вона прийшла втомлена з роботи, то не повинна ще стояти на кухні, щоб приготувати вечерю. Справжній чоловік пошкодує її й приготує все сам, або ж замовить доставлення. Така жінка не боїться показати себе сонною чи заплаканою, адже він кохає її у будь-якому вигляді.

Саме такі стосунки зі справжніми чоловіками є міцні та довготривалі. Якщо ви намагаєтеся завжди бути ідеальною, оскільки боїтеся, що вас покинуть – значить ви перебуваєте не з тим. 

Пошепки

Справжній чоловік подарує вам розуміння того, що лише ви є його єдина, кохана, бажана, а інші – вже не мають значення. 

Справжній чоловік ніколи не кине вас в складні часи. Він не сховається від них за книжкою або в барі з друзями, а сяде з вами й обговорить проблеми, які тепер – одні на двох. Він буде підтримувати ваші мрії, прагнення, розділяти й щастя, і горе. Ви будете впевнені в ньому більше, ніж в собі, оскільки він – справжній чоловік. 

Ні, він не має бути ідеальним. Він також може забути про річницю вашого вінчання, або ж може не помітити вашу нову зачіску, однак він ніколи не дасть приводу сумніватися в собі. В цьому весь секрет. 

Справжні чоловіки ще дійсно існують, просто варто спробувати їх відшукати. І тоді – ви будете найщасливішою жінкою на світі.

Вам пощастило з другою половинкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector