Для зрілих дам: правила і приклади елегантного манікюру

Стильними та елегантними можна бути завжди.

Але слід дотримуватися деяких правил. Важко не погодитися, що для кожної вікової категорії є певні норми та правила. Знаючи їх, ви не будете виглядати безглуздо та смішно, після чергового походу в салон. 

Форма нігтів.

У пріоритеті мигдалевидна форма, м’який квадрат і овал. Вони підійдуть для будь-якого віку і стилю одягу.

Довжина нігтів.

Для панянок зрілого віку слід обирати середню довжину нігтів. Вона є елегантною та привабливою. На такій довжині чудовий вигляд мають різні варіанти манікюру. Уникайте занадто довгих нігтів, адже вони виглядають достатньо агресивно.

Колір.

Краще уникати кислотних та занадто яскравих кольорів. Залиште це дівчаткам. Краще обирати глибокі та благородні кольори.

Бордові, червоні кольори краще не поєднувати з декором. Вони вже є достатньо яскравими та інтригуючими. 

Обирайте монотонні винні відтінки – це класика, яка гармонійно поєднується з повсякденним образом та підходить на урочисті події. Цей колір додає красу і елегантність нігтям будь-якої довжини.

Для оформлення дизайну нігтів можна обирати акценти, які не будуть привертати зайву увагу. Допустимі акценти і декор за допомогою блискіток, страз і малюнка. Головне – не переборщити. Декор має бути мінімальним та невеликих розмірів. 

Велика кількість страз і яскраві контрастні тони створять образ сороки, любительок всього блискучого та яскравого.

Найкраще використовувати ніжні та благородні кольори. А прикраси та блиск зведіть до мінімуму.

Вибирайте лаконічні та мініатюрні акценти. Їх найкраще поєднувати зі спокійними кольорами. Ідеальний манікюр для зрілих жінок: середньої довжини нігті з елегантним пастельним монотонним покриттям. 

Ви згідні з цими правилами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector