– До красуні тобі так само як мені до балерини! – мало не щодня говорила свекруха, та я вміло її провчила

Я терпіти не могла свою свекруху. Кожен раз, коли вона приходила до нас я мала вислуховувати, яка я погана, нездара і навіщо взагалі син вибрав мене. А вона любила приходити часто. Здавалося, що мати перед кожним візитом придумує чим би ще мене уколоти. Мені нічого не залишалося, як мовчати й чекати коли вона піде геть. Я дуже любила чоловіка і не хотіла сваритися з нею, думала, що колись їй перейде, хоча моя образа лише зростала. 

Антон, коли чув криве слово в мою сторону, то одразу мене захищав, але так щоб не образити матір. Потім я собі задумалась чому до мене таке ставлення і дещо зрозуміла.

Раїса Петрівна обожнювала сина. Він завжди добре вчився, був високим, симпатичним і потім став гарно заробляти. Мрія кожної жінки. Мати його коштом почала їздити на курорти, їсти дорожчу їжу і кожного сезону міняла одяг. А потім з’явилась я і витрати на неї зменшились. Вона намагалася частіше мене травити, щоб я здалася і сама пішла від чоловіка. 

– Не можу дивитися на твій кривий ніс! Ти себе бачила в дзеркалі? А ці вуха, що завжди стирчать! Куди мій син дивився? – нарікала свекруха.

Потім вона поїхала на черговий ремонт, а після повернення одразу зайшла до нас. Я відчинила перед нею двері, а вона аж остовпіла:

– Ти що, ніс собі зробила?

– Так! Він вам не подобався, вирішила це виправити. І як?

– Непогано! Але він не врятує тебе від великих вух і тоненьких губ! А вій в тебе взагалі нема! Так що, тобі до красуні, як мені до балерини! – і зайшла наче господиня, вона надіялась, що невістка скоро спакує свої речі й піде.

Але сталося навпаки. Тепер дівчина записалася в салон краси, наростила вії, підкачала губи й пофарбувалася. На всі процедури потрібні були кошти й чоловік все менше давав матері гроші. Потім ще поправила вуха, зробила зуби й записалась на фітнес. Тепер вона дійсно виглядала дуже привабливою, що навіть перехожі могли задивлятися на неї. І свекруха визнала, що тепер вона справді має гарний вигляд, але не здавалася:

Пошепки

– Лице ти зробила, добре! Але ж гени не обдуриш! Які у вас діти вийдуть? Що сусіди скажуть, нагуляла? Нащо нам цей сором на всю родину?

Невістка трохи подумала, але нічого не відповіла. Потім син прийшов до матері з повідомленням:

– Я хотів сказати, щоб тепер ти розраховувала лише на свою пенсію і гроші з квартири, яку здаєш в оренду. Я не зможу оплатити тобі санаторій.

– Що вона знову собі придумала? Груди збирається збільшувати чи що?

Син помовчав, відвів погляд, щоб мати трохи заспокоїлась і продовжив:

– Ми наважились на штучне запліднення, а воно недешеве. Хочемо обрати найкращий варіант… – і пішов.

Свекруха потім підійшла до мене і спитала чи це правда:

– Ну ви ж переймалися, що народяться некрасиві діти, от ми й вирішили не допустити цього. Виявляється, це дуже дорого! Тому ми навіть скоротимо свої витрати. Ми матимемо гарну дитину, а ви – гарного внука чи внучку. Ви щасливі?.. – єхидно відповіла дівчина. – А після запліднення нам знадобиться спокійна атмосфера, тому ми переїдемо десь на берег моря. Подальше від вас! – знову усміхнулась і пішла до дверей, повернулась і повторила. – Подальше від вас!

Чи правильно вчинила невістка? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector