До мене на поріг прийшла жінка, яка назвалась моєю мамою. Те, що вона сказала мене шокувало…

Тільки після смерті бабусі я усвідомила, скільки всього вона для мене робила. З бабцею я виросла і завдяки їй я стала такою, якою зараз є. Вона багато чим пожертвувала заради мене, проте малою дівчинкою я цього не розуміла.  

Бабця мала одного сина — мого тата, який помер, коли я була ще зовсім маленька. Мама пішла до іншого чоловіка, а мене залишила з бабусею. З того часу я не бачила її. Вона не прийшла до мене ні на перший дзвоник, ні на випускний та навіть на весіллі я її не дочекалась. Проте мені нічого не бракувало, адже любов, підтримку, добре виховання я отримувала від бабусі. Вона була надзвичайною жінкою, яку я любила понад усе. Та лише після її смерті я почала розуміти та цінувати те, що вона для мене робила. 

Усе життя вона відмовляла собі у своїх потребах, щоб забезпечити мені гарне та комфортне майбутнє. Тому зараз, ми з чоловіком та донечкою живемо у квартирі, яка залишилась мені у спадок від бабусі. 

Якось до нас у двері постукала жінка, яка заявила, що є моєю мамою. Не відразу я впізнала, адже бачила її ще 20 років тому. Цікаво, чому раптом вона згадала про мене. Те, що вона прийшла вимагати, мене шокувало. 

Пошепки

– Я бачу у вас така простора велика квартира, а живете ви тут лише втрьох. Поступися мені з трьома дітьми своєю квартирою, а натомість я тобі подарую батькову, — просила вона.

– Яке мені діло до твоїх дітей? Квартиру, яку отримала від своєї бабусі, я не віддам нізащо на світі! – крикнула я.

Спершу мене навіть совість трохи мучила, але потім з’ясувалося, що дорога мамця хотіла обманути мене. Квартири ж у неї ніякої не було, теперішній чоловік програв її в азартні ігри. Добре, що ми з чоловіком не погодились на її пропозицію.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

А що б робили ви в такій ситуації?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector