До нас приїхав мій брат зі своєю родиною. Але після застілля чоловік зі скандалом вигнав родичів з дому

Того дня мій чоловік Зореслав працював. У нього рідко бувають вихідні, тож ми з донею навіть звикли до його постійної відсутності. Тож навіть гостей нерідко доводилося приймати під вечір, коли чоловік повертався зі зміни. як того разу. Ми ще із самого ранку скупилися в магазині і я почала приготування святкової вечері. 

І ось після обіду почали сходитися перші гості. Я відчинила двері і радісно зустріла своїх родичів. Того дня до мене нарешті завітав мій троюрідний брат Олег зі своєю дружиною та дітьми. Я накрила стіл, запросила гостей у вітальню. Кілька днів дружина брата святкувала свій день народження, тому в честь такого вони вирішили не сидіти вдома, а напроситися до нас в гості.  Я давно не басила брата, а ми були в дуже хороших стосунках, тому погодилася.

Поки гості сиділа біля столу, поглядаючи на приготовлені мною страви, я зателефонувала чоловікові. 

Той був здивований, але заперечувати не став. Сказав, що буде через пів години. я підійшла до гостей. Сказала, що чоловік скоро буде. А я тим часом ще м’ясо на шашлики замариную і після повернення господаря м їх посмажимо, щоб усе свіженьке до столу поставити.

Брат не заперечував. Він з дружиною почав перемикати канали телевізора, а діти гралися в іншій кімнаті. Наче все було гаразд, але в душі поселилася якась тривога. Я все ніяк не могла збагнути, через що. Трохи помаячила туди-сюди і пішла братися за приготування шашлику. Попросила Олега допомогти порізати м’ясо, а у відповідь той тільки розвів руками. Він кілька днів тому потягнув м’яз, зараз страшенно боліла права рука – нічим не міг помогти. Звернулася до його дружини. А вона тільки з роботи – дуже втомлена. Я знову сама попленталася на кухню.

Обои стол, застолье, блюда, Mamala © картинки на рабочий стол, раздел еда -  скачать

Вибору не було, пішла просити доню, щоб та дістала приправи й потримала м’ясо, доки я його різатиму. Шматки великі, жилясті. Доня радо мені підсобила. Ось уже й шашлик маринувався. Залишалося його тільки посмажити. 

Єдине, що мене дуже шокувало – жодного разу за весь цей час ні брат, ні його жінка навіть не вийшли поцікавитися, чи не потрібна мені раптом допомога. З поваги могли б уже запропонувати хоча б тарілки розкласти на столі. Ні. Сидіть, дивляться телевізор, ніби вдома такого ж не мають.

Згодом з роботи повернувся мій чоловік. Я не хотіла його засмучувати, але все ж пожалілася на таких гостей. Мовляв, ніякої помочі, прийшли, мов в ресторан. Ну, характер у нього не такий спокійний та поблажливий, як у мене. Той одразу ж сильно розлютився. Я ледь змогла його заспокоїти, щоб він не почав скандал. 

З горем пополам сіли за той святковий стіл. Бачу, Олег собі тягне найбільший шматок м’яса, хоча шашлик смажити також відмовився. Сказав, що цим має займатися голова сім’ї і законний господар дому. І його дружина з дітьми тягнуть собі все найсмачніше. 

Чоловік тільки сидить, дивиться на це все й аж сопе від люті. 

Нарешті трапеза закінчилася. Треба було зібрати зі столу. Я зробила ще одну спробу залучити гостей хоча б до прибирання. Запропонувала братовій дружині допомогти мені помити посуд. Та спочатку погодилося, але, коли побачила обсяг роботи, застогнала, що в неї новий манікюр. Так не хотілося їй псувати його. Стільки грошей пішло. Я аж очі закотила від її ниття.

Я помила все сама. Заспокоювала себе думкою, що ще трохи і вони скоро поїдуть геть. Але ж ні.  До мене підійшов Олег і сказав, що вже дуже пізно, діти на ходу засинають, тому вони залишаються у нас.

Я крізь зуби процідила, що погоджуюся прихистити його сім’ю в себе. Почала стелити їм у вітальні, але братова заявила, що в чоловіка сильно болить спина, тому вони спатимуть у моїй спальні. Там ліжко м’якше.

Мій чоловік не витримав.

-Геть сором втратили? Я вам на слугу схожий? Чи наш дім готель нагадує? Швидко зібрали речі і їдьте звідки по-доброму. 

Спочатку я аж завмерла. Злякалася. Зовсім не очікувала, що він так бурхливо відреагує на ситуацію. Хотіла його заспокоїти, але не вийшло. З іншого ж боку, я цілком з ним погоджуюся. Мені самій ці гості вже в печінках сидять. 

Останні мовчки зібрали сумки і чкурнули з мого дому. Більше я від них нічого не чула.

А ви терпіли б таких гостей?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector