До нас в гості приїхала мамина рідна сестра. Вона обурилася, що ми не частували її делікатесами

Мамина рідна сестра живе в сусідньому селищі. Вона попередила мене про свій приїзд, адже у неї в місті були невідкладні справи. Я погодилася на одну ніч прийняти тітку Тамару в себе, щоб та зекономила кошти на проживанні в готелі.

– Ти ж не залишиш мене на вулиці, правда? – спробувала віджартуватися вона по телефону.

Ми з чоловіком мешкаємо у власній двокімнатній квартирі. Звісно я не була в захваті від таких гостей, але діватися було нікуди. 

З порогу мамина сестра була усім невдоволена. Вона жодного разу не усміхнулася, а під час вечері сказала:

– Я бачу, що до мого приїзду ти навіть не намагалася приготуватися! Накрила на стіл смажену картоплю. Сором! Ти знала про мій візит, тому могла й червоної рибки купити чи інших смаколиків.

Від такої заяви я втратила дар мови. Для мене це був звичайний день. Я прийшла з роботи, посмажила картоплю, зробила салат. Чого тітка від мене чекала? Тим паче сама вона приїхала з пустими руками, хоча з села могла привезти якісь гостинці. Думаю, на городі точно б щось знайшлося.

Та це був лише початок. Наступного вечора тітка Тамара сказала, що залишиться ще на кілька днів, а потім додала:

Пошепки

– А що сьогодні у нас в меню? Надіюся, не вчорашній суп!

Вона його, між іншим, повністю розкритикувала. Виявляється, м’яса я додала замало, зелені забагато, а юшка вийшла надто жирною!

Я від чоловіка ніколи не чула стільки докорів, як від цієї жінки за два дні.

Перед сном вона пішла прийняти ванну. Там мамина сестра була понад годину. Склалося враження, ніби вона до того місяцями не милася. А ще тітка Тамара вирішила скористатися моєю піною, яку я завжди економила і брала виключно в особливі дні.

Не знаю, як мені витримати з такою гостею ще кілька днів. 

Де у людей береться стільки наглості? Якщо ви гостюєте в родичів, то це не означає, що вони повинні вам у всьому догоджати. І взагалі, спершу слід задуматися, чи ви нікому не заважаєте своєю присутністю!

А що ви думаєте про непрошених гостей? Чи часто родичі залишаються у вас на ніч? А ви самі любите гостювати в інших?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector