До останнього не хотіла казати доньці про розлучення. Думала, що вона мене не підтримає. Але вчинок Зоряни вражив аж до сліз!

Я старалася бути для Андрія зразковою жінкою. Якою б я не була втомленою після роботи, але завжди готувала свіжі котлетки, салатики, якийсь плов чи картопельку. І ще потім прибирала, прасувала одяг, шкарпеточки складала обережно до кожної шухлядки, пастувала взуття. 

Ось так і перетворилася на якусь Попелюшку. А чоловікові моя турбота була до одного місяця, знаєте. Він наче навмисне мене уникав, пізно повертався додому. Я все гадала, що він просто такий трудяга на роботі, намагається добитися підвищення. 

Тільки от виявилося, що насправді Андрій має коханку. Молода, красива стажистка, яка прийшла на роботу. То він її в кафе відведе на романтичну вечерю, то поїдуть в кінотеатр чи на вихідні у гори. А коли я просила поїхати у Буковель, то чула тільки дурні відмовки. Для коханки він ні копійки не шкодував.

Я не хотіла казати доньці про зраду. Думала, що вийде якось то перетерпіти, змиритися. Я була на все готова, тільки б зберегти родину. Навіть ще більше почала готувати та прибирати вдома, аби Андрій звернув на мене увагу. 

Та він все одно забрав речі та переїхав до коханки. Ми написали заяву на розлучення та почали готуватися до суду. Адже у нас була велика, трикімнатна квартира. Андрій найняв хорошого адвоката, аби відсудити у мене все житло, типу це він сам на нього заробив. Хоча насправді ми разом вкладалися в нерухомість!  

Тоді вже Зоряна про все дізналася. Вона приїхала після навчання додому та побачила папери на розлучення:

– Мамо, ти чому мені про це мовчала?! 

– Донечко, я так хотіла зберегти родину. Аби в тебе був і тато, і мама..

– Він мені більше не батько! Як він взагалі посмів ще до суду за майно подавати? Нічого, я йому помщуся! 

Тоді Павло був ще хлопцем Зоряни та працював у сфері нотаріальних послуг. І вони разом провертіли аферу. Достеменно не знаю, що там накрутили з паперами, але Павло переоформив все житло на мене та Зоряну. І ми стали повноцінними власниками майна, тому чоловікові після розлучення нічого не залишилося.

Пошепки

Я розумію, що донька та Павло зробили це незаконним шляхом. Але зате вони допомогли мені не втратити дах над головою та ще й провчити чоловіка. 

Відтоді минуло вже 5 років. У Зоряни та Павла народися дітки, часто привозять онуків у гості. І досі не хочуть зізнатися, що саме вони провернули в тих паперах:

– Мамо, ну нащо тобі то знати? Квартиру маєш? Маєш! А катюзі по заслузі буде. 

– Але це ж твій батько. Ну раз оступився..

– Ні. Він мені більше не тато. 

Донька викреслила батька зі свого життя. Вона навіть не хотіла його кликати на весілля чи хрестини дітей.Знаю, що Андрій розійшовся з молодою коханкою, коли та дізналася, що квартира залишається мені. 

А де він зараз та як живе – поняття не маю. Маю надію, що живий-здоровий. Але дійсно, буде йому наука на все життя. Сподіваюся, що хоча б своїм наступним жінкам він не буде зраджувати. 

Шкода тільки, що я витратила на нього стільки років. Зараз дала обіцянку, що житиму у своє задоволення і нікому не буду прислуговувати, як та Попелюшка. 

Донька вчинила правильно чи підло?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector