До останнього подиху вірив у перемогу України: загинув 26-річний воїн, який одружився під час війни

На Запорізькому напрямку, боронячи Україну від ворогів загинув 26-річний хлопець, воїн ЗСУ Олег Бохонок. Сам він родом із Хмельниччини.  Воював за Батьківщину з перших днів повномасштабної війни, під час неї одружився.

Через російського агресора його дружина й рідні залишилася без свого захисника.

“З невимовним сумом повідомляємо про ще одного нашого загиблого воїна-земляка – Бохонка Олега Олеговича”, – йдеться у дописі на сторінці Волочиської міської ради.

Зазначається, що захисник народився 17 листопада 1996 року в селі Сарнів. Там він закінчив середню школу, а згодом вивчився на радіомеханіка в Підволочиському ліцеї.

Після навчання парубок пройшов строкову службу в Національній гвардії України, а згодом працював у ТОВ “Агробізнес”.

Пошепки

Коли російська навала вторглася в Україну, Олег з перших днів, 26 лютого 2022 року, став на захист рідної землі в лавах ЗСУ. Торік улітку воїн, який вірив у світле майбутнє українську перемогу, одружився зі своєю коханою Іриною.

На жаль, побути подружжям молодятам судилося недовго. Олег Бохонок продовжував виконувати бойові завдання із захисту країни на фронті. Під час одного з них, 12 червня 2023 року, загинув біля села Новоданилівка на Запоріжжі.

В Олега Бохонка залишилися дружина, батько, бабуся, брати та сестри.

“Шана загиблому воїну! Сили та витримки родині, яка понесла таку страшну втрату, як загибель близької людини! Наші найщиріші співчуття!” – наголосили в громаді.

Вічна пам’ять та Царство Небесне Герою!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector