“До тебе прийде спокій та щастя, як тільки ти все відпустиш…”

Налаштовуй себе на чудовий день, він просто повинен таким бути, зарядись хорошим настроєм і будь прикладом для всіх навколо! 

Вранці не поспішай, насолодися кожною хвилиною пробудження, завари собі смачну ароматну каву й спробуй зупинити час, щоб насолодитися цим затишним напоєм. Спробуй відігнати від себе всі негативні думки, ті спогади та проблеми, що змушують напружуватися. Подаруй собі свободу хоча б на ці декілька хвилин. Обгорни пальцями теплу чашку й зроби цей неймовірний ковток, який допоможе тобі розслабитися, отримати насолоду. Саме з таких приємних моментів повинен розпочинатися ранок. А надалі старайся підтримувати це відчуття спокою та затишку, яке ти отримав вранці. 

Гармонія полонить твою душу, ти зрозумієш, що щастя полягає в спокої, в тому, щоб не триматися за минуле і не картати себе за кожну помилку. 

Цінуйте кожну хвилину свого життя, не потрібно розпорошувати час не непотрібні думки, неважливих людей… Енергію потрібно направляти в правильне русло, робити ті вчинки, які принесуть користь вам, а не лише іншим людям. Інколи потрібно вміти відстоювати власні інтереси, встановлювати чіткі рамки й демонструвати їх оточенню, щоб вони не переступили кордон вашого особистого простору. Відстоюй себе, однак при цьому ти не повинен завдавати болю іншим, не будь надто різким чи байдужим, просто навчися жити для себе.

На жаль, ми не помічаємо, як час протікає крізь нас, секунди, хвилини, дні, а потім обертаєшся й розумієш – що за плечима вже цілі роки, які можна вважатися змарнованими, адже ми просто не жили для себе. 

Пам’ятай – те, що судилося збудеться, те, що належить тобі, не візьме ніхто.

Наповнюй будинок красою, а серце любов’ю.Навчися бачити велике в дрібницях, вибирай головне – відчувай серцем. Відпускай віджиле і тих, хто пішов.

Відсікай від себе людей, чиї цінності не відповідають твоїм. Сконцентруйся не на ворогах, а на друзях – якщо ти особистість, вороги завжди будуть, а ось друзі – коштовність, яку потрібно берегти.

Якщо ти розумієш, що щось заважає тобі бути собою, робить тебе нещасливим та пригніченим, відпусти це, дозволь собі вдихнути на повні груди.  Не відповідай ворогам, не опускайся до їх рівня, будь вищим цього.

Потрібно докладати зусиль для того, щоб бачити корисне у всьому, щоб оточити себе щирими та добрими людьми, однак згодом життя дійсно зміниться на краще. Просто повір!

Щоб Ви хотіли змінити у власному житті?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector