Добірка охайних порід собак для дому

Собака — це велика відповідальність, адже вони, як і діти, потребують ретельного догляду, виховання та любові. Окрім брудних лап та шерсті, виникають й інші неприємності, через які люди часто сумніваються, чи варто взагалі брати цих тваринок. 

ПОРОДИ СОБАК ДЛЯ ДОМУ

Ми вам хочемо допомогти у виборі охайної собачки, яка не завдасть вам клопотів. Ще одним важливим моментом є собачий запах в домі, яких багатьох дратує. Ось чому для вас ми підготували добірку з милих песиків, які виправдають всі ваші сподівання. 

Саме ці собаки ніби створення для королівського життя. Їм хіба що ще капці, гарне вбрання і можна лежати на перинах. 

  1. Вест-хайленд-вайт-тер’єр. Ці білосніжні собачки — чудові компаньйони. Вони грайливі навіть у дорослому віці. А ще зовсім не мають запаху. Шерсть собаки потрібно часто вичісувати та підстригати.  

  2. Пудель. Шерсть пуделя гіпоалергенна, а ще зовсім не линяє. Через це цю породу вважають ідеальними вихованцями. Інколи потрібно буде відвідувати грумера, а також в догляді слід вичісувати кучеряву вовну. 

  3. Далматинець. Плямистий, але чистий. Перевагою цього песика стала його коротка шерсть, за якою не потрібно часто доглядати. Ніяких стрижок, кошлатих капців і бруду. 

  4. Папільон. Ці милі маленькі собачки, будуть викликати у вас лише найкращі емоції. Вони веселі та розумні, а ще мають особливу гіпоалергенну шерсть. Якщо ви страждаєте алергією, зверніть увагу на цю породу.
  5. Басенджі. Собаки відрізняються енергійністю і рухливістю. Ідеальний кандидат на проживання у квартирі. Завдяки грайливому і добродушному характерові, цю породу рекомендують купувати для сімей з дітьми. Ця порода не лише не вимагає додаткового догляду, а й не лає. І сусіди задоволені, і господар.

Памятайте, що за будь-якою породою собачок потрібно доглядати, годувати, купати та лікувати. Якщо у вас не має для цього часу і бажання, краще робіть цього, щоб не завдавати болю тваринці. 

Що ви  думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: