Добросовісний лікар: «Можна позбавитися від болю, займаючись 20 хвилин на день! Тільки ні в якому разі не нехтуй цим… »

На жаль, біль в спині турбує багатьох людей, зокрема такі проблеми виникають тоді, коли робота вимагає постійно сидіти, або ж виконувати значне навантаження. 

Якщо за комп’ютером сидіти в правильному положені, то можна трішки зменшити навантаження. 

Якщо ви хочете зменшити біль в спинні або відчуття дискомфорту. Зазвичай неприємні відчуття в спині виникають через те, що м’язи спини розвинені недостатньо і вони не витримують такої тривалої напруги. Тому для того, щоб зміцнити м’язи спини, пропонуємо вам зробити комплекс вправ. Вони в домашніх умовах знімають напругу і є профілактикою болю в майбутньому.

Вправи для м’язів спини:

1. Початкове положення: лежачи на підлозі, ноги зігнути в коліні та притиснути до грудей. В такому положенні слід пробути 20 секунд, так ви розтягуєте м’язи попереку. Повторити вправу тричі. 

2. Встати на рівно, а потім зробити випад вперед. Потрібно перенести всю вагу на коліно та затриматися в такому положені на 20 секунд. За цей період спина вирівняється, хребці стануть на свої місця. Потім повторити на іншу ногу. 

3. Знову стати прямо та зігнути ногу в коліні назад. Обхопити ступню руками та намагатися притиснути її до сідниці. Затриматися на 20 секунд, щоб розтягнути м’язи спини, також під час цієї вправи розтягуються і стегна. Повтори це для іншої ноги.

4. Знову лягти на рівну поверхню і зчепити гомілки, як зображено на світлині. Відвести ноги в гору, під час виконання вправи ви можете відчувати напругу в попереку. Повторювати цю дію 3 рази по 20 секунд. Не слід виконувати цю вправу людям, які мають проблеми зі сідничним нервом. 

5.  Ляжте на підлогу та зігніть одну ногу в колінах.Тепер поверніть тіло в ліву сторону разом з зігнутою правою ногою, а праву руку відставити вправо. Розтягуватися 4 рази по 20 секунд. Потім повторити на іншу сторону.

6. Тепер потрібно лягти на спину та підняти праву ногу. Вона повинна розташовуватися перпендикулярно до підлоги. Обхопити її руками й затриматися на 20 с. Повторити на іншу ногу.

7. Для цієї вправи знайдіть надійну опору. Нахиліться вперед та затримайтеся на 30 секунд. Після короткої перерви знову повторити.

Ось така зарядка допоможе вам підтримувати здоров’я спини. Слідкуйте за диханням, воно має бути рівним і глибоким та виконуйте вправи регулярно.Сильна і здорова спина значно покращить якість твого життя і допоможе тобі довше зберігати бадьорість.

А вас турбує біль в спині?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: