Добриво для орхідеї з картопляної шкірки, після якого вона пахне і пишно розпускається

Орхідея – це красива і вибаглива рослина. Вона потребує особливого догляду. Добрива допоможуть вам підтримувати її цвітіння протягом року. Їх можна придбати в магазині або зробити власноруч. 

Добриво з картопляної шкірки

Перевагою такого добрива є доступний і дешевий склад. Лушпиння картоплі знайдеться в кожному домі. Шкірка позитивно впливає на рослини, адже вона розкладається, живить їх і покриває коріння.

Ви можете вибрати той спосіб удобрення, який підходить вам найбільше.

Користь від добрива з картопляної шкірки

Лушпиння з картоплі містить глюкозу, крохмаль, аскорбінову кислоту та ніші органічні кислоти. Також у ній є значна кількість кальцію, фосфору, фтору і магнію. 

Таке добриво підійде не лише для орхідей, але й для інших кімнатних рослин. Воно позитивно вплине на ріст та цвітіння вазонів завдяки корисним мікроелементам. 

Пошепки

Процес приготування добрива

Вам знадобиться шкірка 3-6 картоплин і 1 л чистої води. Лушпиння потрібно вимити і дрібно нарізати. Потім його кидаємо у воду і варимо. 

Готовий відвар залишіть остигати. Потім процідіть його. Для помітного ефекту цю процедуру повторюйте раз у 2 тижні.

Добриво у вигляді порошку

У цьому рецепті спочатку вам необхідно підготувати підсушене лушпиння. Для цього промийте шкірку холодною водою, промокніть серветками і висушіть. На це у вас піде 10-12 днів. Важливо дати лушпинню висохнути без потрапляння прямих сонячних променів на папері чи натуральній тканині. 

Якщо ви вирішили висушити картопляні шкірки механічним шляхом, то розмістіть їх на пергамент і тримайте в духовці 3-4 години при 100 градусах. 

Коли лушпиння висохне, його потрібно подрібнити в кавомолці. Добриво нанесіть на корені і залиште. Повторюйте процедуру раз в місяць. Термін придатності такого порошку незначний, тому готуйте його в невеликих кількостях. 

А як ви дбаєте про кімнатні рослини? Діліться своїми секретами в коментарях. 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector