Дочекайтеся людину, яка зробить вашу любов легкою

Менше страждань, більше легкості — ось запорука правильних відносин.

Протягом усіх років свого дорослішання я вважала, що пристрасні відносини апріорі є конфліктними. Зрештою, зав’язка сюжету будь-якої романтичної комедії, яку я дивилася в дитинстві, будувалася саме на конфлікті.

Те ж саме я можу сказати і про всі прочитані мною романи, і про ток-шоу — людям подобається спостерігати за драмою, яка трапляється серед певного кола людей, за їх боротьбою один з одним.

Люди билися, б’ються і будуть битися один за одного і за свої відносини. Нас виховують на вірі, що справжня любов завжди важка, брудна і суперечлива.

І я пишу цю статтю, щоб спростувати всі ці стереотипи.

Нещодавно я зрозуміла деякі важливі речі, до усвідомлення яких йшла протягом усього життя, і сподіваюся, що вам для цього знадобиться менше часу. Ось що я маю на увазі:

Любов не повинна бути головною трудністю у вашому житті, вона не повинна бути основним джерелом страждань. Не варто її драматизувати. 

Вважається, що людина, яка гідна справжньої любові, повинна володіти такими якостями, як уміння боротися за своє щастя, жертовність, стійкість. Але правда полягає в тому, що справжню другу половинку, яка дається нам долею, любити зовсім неважко.

Тому що правильна любов — це завжди легко.

Правильна любов — це коли ви о 2 годині дня в неділю в комфортній тиші читаєте поруч один з одним книжки, безтурботно задерши ноги на дивані у вітальні.

Правильна любов — коли ваша мила бесіда під час поїздки на автомобілі в село, поступово вщухає, і ви вже просто насолоджуєтеся приємною тишею і видами природи за вікном авто.

Правильна любов — це коли ви погоджуєтеся один з одним набагато частіше, ніж сперечаєтеся. Це коли ви більше творите, чим займаєтеся руйнуванням відносин, тому що ви обидва хочете не тільки їх зберегти, а й розвивати далі. 

Правильна любов будується не на основі конфлікту, а на основі гармонії. На основі постійної підтримки один одного, на основі розуміння того, що ви разом є однією командою.

Конфлікти можуть виникати в будь-яких відносинах.

Але вам потрібно дочекатися тієї людини, яка буде ставитися до конфліктів не як до безперервного, а як до контрольованого зла.

Людину, яка буде шукати в конфлікті точки дотику, а не намагатися всіма силами довести лише свою правду.

Тому що немає нічого романтичного в тому, щоб бути парою, у якої нічого не виходить.

У реальному житті немає нічого трагічно прекрасного в тому, щоб постійно розлучатися, миритися, йти на розрив, а потім знову возз’єднуватися. У реальному житті все це лише марна трата часу і енергії. У реальному житті це абсолютно нікому не потрібно.

Тому що ваша любов не повинна жити на тлі конфлікту, а ваші відносини не повинні перетворюватися на щось драматичне, брудне і хворобливе.

Менше страждань, більше легкості — ось запорука правильних любовних відносин. 

Проявляти свою любов до людини, з якою ви перебуваєте у відносинах, має бути для вас так само природно, просто і легко, як і дихати. У відносинах легкості повинно бути більше, ніж складнощів.

А якщо у вас все навпаки, то, швидше за все, з вами зовсім не та людина, яка вам потрібна.

Тому що правильна любов здається легкою, навіть в найважчий час.
І таку любов варто чекати.

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: