Дочка була впевнена, що тато подарує їй авто після здачі іспиту

Не даремно кажуть, що почуття гумору передається у спадок, адже ця історія є яскравим прикладом. 

Дійсно люблячий батько готовий на все, щоб побачити щастя в очах своєї донечки. Герої нашої історії хотів, щоб його донька не була гіршою за своїх ровесниць і віддав її в автошколу. Дівчина також давно мріяла про водійське посвідчення.

Донька ж з ентузіазмом відвідувала навчання, адже була впевнена, що після закінчення батьки їй придбають автомобіль, хоча б недорогий.

І мрії дійсно здійснюються, хоча не завжди так, як ми цього бажаємо.Частково батьки цієї дівчини дотрималися свого слова і придбали їй транспортний засіб…

Батько, який любить розіграші

Батько вирішив розіграти доньку: придбав подарунок, розмістив його у дворі будинку та все вкрив брезентом, щоб зберігати інтригу. Донька нарешті вже отримала водійське посвідчення і не могла повірити своїм очам, коли побачила той бажаний подарунок в своєму дворі. Вона вже бачила себе за кермом нового автомобіля.

Володарка прав перебувала в ейфорії і їй лише залишалося здогадуватися, яке саме авто купили їй батьки. Тим паче не всі сім’ї можуть собі таке дозволити. Відтепер буде добиратися до коледжу (разом, звичайно, з подружками) на власній машині!

Що ж це таке?

Ось вони вийшли на подвір’я, батько зняв пов’язку з очей доньки. Перед нею — брезент, з-під якого виглядають колеса автомобіля. Вийшли на подвір’я.

І тут батько підходить до автомобіля й знімає накриття… А там не авто, як думала донька, а … електромопед! Ось це справжній жартівник, адже для такого розіграшу потрібно було спорудити ще спеціальний каркас. 

Правда, донька ні на хвилину не засмутилася і не образилася на батька. Такий жарт її теж добре повеселив. Тепер вона катається на своєму новому транспорті!

Тут також є свої плюси, адже електричний мопед взагалі не потрібно заправляти бензином. Тому справжня економія! 

Яка б була ваша реакція на такий розіграш?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: