Донька повідомила про вагітність, дитина – відомого в місті бізнесмена. Батьки не знали, що робити далі, поки він не з’явився в них вдома

Після цієї новини матір випила не одну дозу валер’янки, а батько взявся знову випивати. Дружина не могла припинити плакати, а у чоловіка був похмурий вираз обличчя. 

Ось-ось має з’явитися той, хто довів їх до цього стану. До будинку під’їхав жовтий порш. З авто вийшов молодий хлопець у дорогому фірмовому костюмі та розкішних шкіряних туфлях. Здавалося, що це справді серйозна й ділова людина. 

Не втсиг він переступити поріг квартири, як одразу заявив:

– У мене є сім’я й діти. Я відома особа і займаю високу посаду. Покинути свою сім’ю й подати на розлучення заради вашої доньки я не можу. Однак у мене є інша пропозиція. Якщо народиться хлопчик, то я перепишу на нього дві компанії і подарую 10 млн євро, якщо дівчинка, то її рахунок в банку кожного року буде поповнюватися 2-ма млн євро. Додатково їй у спадок перейде мій завод й 7 млн євро. Щодо матері цієї дитини, то їй я готовий виділяти 1 мільйон іноземної валюти щорічно. А якщо буде викидень…

Раптом батько підривається на ноги і суворо відповідає:

– Тоді ви зробите дитину ще раз!

А як ви вважаєте, чи можна прийняти становище матері-одиначки, якщо натомість тобі обіцяють повне фінансове забезпечення?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector