Додому я повернувся швидше і випадково підслухав розмову дружини з подругою – такого одкровення я точно не очікував

Я завжди думав, що в мене хороша сім’я і вірна дружина. У нас з нею вже двоє діток, тож сумніватися в ній я не міг. Я безмежно любив усіх і готовий був заради них на все. 

До слова, женився я рано. Але раз і на все життя, як мені тоді здавалося. Моїй коханій тоді було 18, а мені 22. Майже одразу в нас народилася доня, а за нею – синочок. І ось відтоді минуло вже 6 років.

Жили ми чудово. Сварок майже не було. Були різні непорозуміння, але критичними їх вважати не можна. Я за ці роки відкрив свою справу. У грошах потреби теж не було. Усе, що міг заробити, ніс до хати, а кожну вільну хвилинку присвячував сім’ї. Не можна сказати, що й у стосунках були якісь негаразди. Я кохав свою жінку і досі задарював її подарунками та увагою. Так само в інтимному житті у нас усе було добре. 

І ось якось  дружина дзвонить мені на роботу. Так я й дізнався, що вона знову вагітна. Мовляв, вона почувалася погано, зробила тест на вагітність і він виявився позитивним. Я неймовірно зрадів. А що ж? Маємо і можливість і бажання виховувати ще одного малюка.

Вона сподівалася, що додому я повернуся ввечері. Хотіла відсвяткувати цю новину.

А я вирішив зробити їй сюрприз і провести цей день з нею. Батьків попросив забрати діток із саду та школи. Поділився радістю і з ними. Вони проти не були.

Купив коханій подарунки і помчав додому. Відчинив двері тихо, ввійшов всередину і чую, що жінка з кимось розмовляє. Прислухався. Говорила вона зі своєю подругою по відеозв’язку. 

– Який термін?

– Четвертий тиждень.

-Чоловік знає?

– Ну так, а як інакше?

– А ти впевнена, що батько дитини саме він?

Я ледь на ногах втримався. У сенсі? А хто ще міг бути батьком моїх дітей? Але видавати себе я не став. Продовжував слухати. 

– Ми з Даниленком уже місяців зо два не спимо. А з Тарасом дуже обережні. Я йому одразу сказала, що проблеми мені не потрібні. Ще півтора року тому йому заявила, що руйнувати сім’ю не буду.

– Оце Санта Барбара у тебе, подруго.

– А що ж. Можу собі дозволити. Головне з розумом.

– Попадешся колись і оком моргнути не встигнеш.

– Не треба мені тут погрожувати. Знаю, що роблю. Мені не вперше вже. а тобі ось не завадив би хоч один чоловік. Можу поділитися, якщо бажаєш. Кохання і секс – це різні речі. 

– А чоловік що?

– Він стабільний варіант. Батько моїх дітей. У нас духовна близькість і це головне. 

Ось таку розмову я почув з-за стінки. Тієї миті мене ніби струмом вдарило. Було так боляче і гидко. Я не міг повірити, що це говорила моя кохана дружина. Тоді мені хотілося тільки одного — кинути все і піти. 

Коли дружина почула мої кроки, то злякано оглянулася. Думаю, вона зрозуміла, що я все почув. Спочатку вона мовчала. А тоді почала плакати і казати, що я все не так зрозумів. 

Мені хотілося її дати добрячого стусана. Але я не міг собі такого дозволити. Тому я просто кинув в неї букетом і вийшов з кімнати. 

Я пішов до батьків. Там накричав на дітей, нагрубив батькові. Трохи позлився і нарешті розповів їм правду. Після цього я закрився в собі. Узяв відгули на роботі, зачинився у кімнаті і нікого до себе не впускав. Батьки не могли до мене достукатися. 

Через деякий час до нас приїхала моя дружина. Мені про це повідомила мама сказала. Сказала, що нам час додому. А я відповів, що діти залишаються зі мною у них. А невістку хай викине за двері.  Але батьки все ж таки впустили жінку до мене.

– Як ти? Може поговоримо?

Пошепки

– І звідки у тебе стільки наглості? Безстрашна?

– Розумію. Але вислухай мене. 

– Я подаю на розлучення. І діти залишаються зі мною.

– Ніяких розлучень. Послухай мене спочатку.

– Що слухати? Я вже все чув на власні вуха. Краще б ти не водила мене так довго за носа, а одразу все розповіла.

– Розлучення я тобі не дам. Можеш навіть не мріяти. Взагалі я вагітна. Твоєю дитиною.

– Я б так не поспішав із висновками.

– Тоді зробимо ДНК після народження. 

– Це нічого не змінить. Жити з тобою я більше не хочу.

– А куди ти дінешся? Збирайся, ми з дітьми їдемо додому.

– Звідки стільки нахабності?

– Інакше завтра всі дізнаються, що ти кинув вагітну дружину з 2 дітьми. Сорому не оберешся. Тарас тебе одразу викине.

– Так ось, хто такий Тарас.

– Так, твій партнер по бізнесу. Ми з ним також вчора бачилися.

– А інший твій кавалер?

– А він – тільки інтрига. Усі діти твої  у шлюбі я залишаюся з тобою. Решта значення не має. 

– А я всім розкажу, чому я тебе кинув.

– Хто тобі повірить? Жінки з 2 дітьми не зраджують. Сам себе підставиш.

– Може, я й повернуся додому, але ти ж розумієш, що так, як колись, більше ніколи не буде? Я не зможу тобі пробачити.

– У нас є час до народження дитини. Ми все обдумаємо і зробимо висновки. Тоді й поговоримо. Палити мости одразу не раджу. Можеш і пожаліти.

– 9 місяців. І більше ти мені не потрібна. І тести ДНК ми зробимо на всіх дітей. Вірити тобі я більше не можу. І не збираюся.

Вийшло так, що я повівся на слова дружини. Зібрали дітей і повернулися додому. Але тепер тут все мені чуже. Здається, так, як було, уже й справді нічого не буде. Життя ніби обірвалося. Більше не бачу сенсу. 

Так ми живемо вже третій місяць. Стає тільки гірше. Постійні сутички та конфлікти. Я так від цього втомився. Але вибору немає. Сам погодився. Тримаюся тільки заради дітей.

Чи правильно вчинив чоловік?

А що на його місці зробили б ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector