Додумались мені учні на 1 вересня букет з ковбаси подарувати… Чесно вам скажу: цілий рік їм його згадувала!

Новорічні свята вже на порозі. Знаєте, що це означає?

Що ми, вчителі, знову будемо отримувати жахливі, нікому непотрібні подарунки.

Раніше з цим якось біди не було. То квіти, то цукерки – і все, справа в рукаві. А зараз же дарують усе, що можна й не можна.

Так-так: кухонні набори, букети з ковбаси чи ручок, сертифікати у якісь незрозумілі магазини… Мені цього добра ще на перше вересня надарували. І от це станеться знову…

Я розумію батьків. Вони знають, що вчитель – це не просто робота, не просто професія. Це справжня титанічна праця, щоденне зусилля над собою. І саме тому вони хочуть нам якось віддячити, висловити свою повагу і захоплення.

Тому й лізуть в інтернет, аби знайти пораду, що ж краще подати в якось презенту. Але для чого таке робити? Ми ж усі дорослі, свідомі люди! То чого б прямо не запитати у вчителя, що він хоче отримати на свято? Ми ж не кусаємось!

Якщо вас зацікавила ця стаття, читайте більше за посиланням: https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Пошепки

Щоправда, можуть тут виникати деякі складнощі… Он колега моя недавно заявила батькам своїх учнів, що найкращий для неї подарунок – гроші. Ох і шуму тоді вона наробила! Дехто з батьків почав кричати, що то вже корупція в школу пролізла, що тепер вчителі прямо про хабарі кажуть. Мовляв, як взнає вчителька, що хтось із учнів гроші не здав – буде погані оцінки ставити. 

Хоча особисто я не розумію, у чому тут проблема. Часи зараз такі настали, що ті дві тисячі вчителю точно поперек горла не стануть. Чого б і не подарувати готівки? І самим мучитись не треба, і людині приємно.

Бо он у сусідній школі сталась ситуація. Подарували вчительці на випускний торт величезний із зефіром. Так вона до кінця лінійки сльози лила, бо хотіла собі нову сумочку в подарунок! Торт діти з’їли, сумочку їй чоловік купив… Але ж осад все одно лишився!

До чого я веду. Не забувайте, що всі ми люди. А більшість людських проблем можна вирішити звичайною розмовою. Не бійтеся запитати, що людина хоче отримати у подарунок. Або ж краще зовсім нічого не даруйте. Тільки наперед про це попередьте. І буде вам щастя!

Ще більше життєвих історій читайте за посиланням: https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

А що ви даруєте вчителям на свята?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector