– Догляд за дитиною — це не чоловіча робота! — заявив Данило.

Донедавна я вважала наш з чоловіком шлюб дуже щасливим: любимо один одного, живемо окремо, виховуємо маленького сина. Проте як тільки Данило змінив роботу, усе змінилось в гіршу сторону. Почали виникати проблеми, які раніше ніколи не виникали. 

Я була рада, що коханий змінив роботу, оскільки на попередній, його працю зовсім не цінували й зарплатня була мізерною. Тепер грошей стало трохи більше, однак це вже полегшило життя, поки я в декретній відпустці. 

 Тільки є “але”, мій Данило дуже раптово змінився, часто почав висловлювати невдоволеність сімейним життям: суп їсти вже набридло, посуд я не помила, то інші їздять відпочивати на моря, а ми тільки на сільському озері побували… А найбільше мене дуже обурило те, коли Данило зачепив тему дитини.

– Взагалі доглядати за дітьми, це не чоловіча робота — заявив чоловік.

– Що? Тобто сина я для себе народила й сама його виховувати маю — розгнівалась я.

Раніше Данило був уважним чоловіком і батьком, ніколи я не чула фрази “не чоловіча робота”, але тепер все змінилося. Раптом стало усе не так. 

Пошепки

Нещодавно я дізналася, що у Данила є колега Микола, який розлучився рік тому. Він покинув сім’ю через постійні скандали з дружиною. Здається тепер він намагається навчити “життя” й мого чоловіка. Той Микола розповідає як потрібно поводитися, як поставити жінку на місце, адже чоловік приносить до хати гроші, тому ніякої хатньої роботи не повинен робити.

Відтоді як у нашому житті з’явився той незрозумілий Микола, відносини між мною та Данилом псуються.

Боюся, якщо Данило далі буде слухати поради свого колеги, я втрачу свого чоловіка. А якщо через деякий час він прийде і скаже мені: “Я йду від тебе.”

Не знаю, як вирішити цю ситуацію. Буду вдячна за ваші поради та думки.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector