– Доглядати за тією, яка 15 років знущалась наді мною ? Та ніколи! Хіба що за однієї умови …- відповіла я.

Ми з чоловіком у шлюбі вже майже 15 років і всі ті роки мене мучить одна людина — свекруха. Не знаю як можна бути такою злобною й негативною. А незлюбила вона мене з самого початку, з першого знайомства. Все тому, що вона хотіла, щоб її син обрав іншу дівчину, яка їй подобається, однак він вирішив одружитись зі мною. 

Навіть на нашому весіллі мама Олега не могла заспокоїтись. Вона потайки від нас запросила на святкування цю дівчину, колишню мого чоловіка. Мому здивуванню тоді не було меж, думала, гіршого вже не може бути, але виявляється все гірше було ще попереду. 

Якщо вас зацікавила ця історія, тоді шукайте більше за посиланням https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Свекруха завжди усіх налаштовує проти мене. От, наприклад після народження дітей вона переконувала Олега в тому, що вона не від нього, адже якою треба бути не мудрою, щоб таке казати, адже наші діти копія Олега. Потім ця жінка говорила своїм же онукам, що якщо я буду не слухняною, тоді тато піде з хати. Ну хіба це нормально?

Але найцікавіше почалося зараз, тому що свекруха захворіла та злягла. А злягла так, що потребує постійного догляду. І як ви думаєте, кого змушують за нею доглядати? Мене звісно! Однак одне ніяк не збагну — чому я? Адже стара живе з донькою та її чоловіком, відповідно вона хай і доглядає свою маму. Та все не так просто! Зовиця заявила, що їй ніколи, в неї робота, діти й т.д. Одна я без роботи сиджу. Щоб я доглядала за тією, яка 15 років знущалась наді мною — ніколи! 

Проте з іншого боку переживаю, аби не зіпсувати стосунки з чоловіком. Тому запропонувала аби продали квартиру старої, а на вторговані кошти відправити її до пансіонату, але ж зовиця Наталя здійняла галас! 

– Що? Який пансіонат? Хіба мама таке заслуговує, щоб її з власної хати випровадити — кричала вона.

Пошепки

Але ж я не дурна, розумію, що вона хоче аби ця квартира потім залишилась їй, от  тому вона і казиться, а на маму їй начхати. Тоді я висунула свої умови.

– Я погоджуюсь доглядати Марію Василівну, але за однієї умови…

– Якої?  — запитувала Наталя.

– Потім квартира буде моєю

– Ах ти продажна людина! Хочеш нажитись на чужому горі? 

– А ти не хочеш? Просиш сидіти з твоєю мамою задурно, а самій що так важко?

Потім вона ще трохи лаяла мене, а тоді пішла. Тепер усі мене ненавидять, навіть чоловік також. Хоч я нічого поганого нікому не зробила…

Підписатися на автора цієї історії можна за посиланням https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector