— Доки я тут знайду роботу, – вмовляв чоловік, – Ти там купу грошей заробиш. Чоловіки там нікому не потрібні, а ти і покоївкою зможеш влаштуватись і доглядати за старенькими.

— Краще їдь і заробляй гроші, але я ще не знаю, коли знайду роботу,  – вмовляв чоловік, – Вже будеш мати якусь суму. Я б сам їхав, але чоловіків покоївками не беруть, а ти можеш доглядати за старенькими. З дітьми спершу я буду, потім піду на роботу, і твоя матір допоможе. Як тільки я тут налагоджу справи, повернешся до нас.

Чоловік постійно забезпечував сімейну, я працювала теж, але його зарплата була в рази більшою. То ж я купляла продукти та витрачала зарплату на дрібниці, а він відкладав гроші й ми придбали квартиру, а потім і машинку в кредит взяли. Зараз у нас двоє синів восьми і п’яти років. Моє сімейне життя було ідеальним до тих пір, поки компанія чоловіка не збанкрутувала. Він не міг в це повірити й став часто заглядати в чарку. До чортиків не напивався, але в руки себе не брав. Так наші заощадження всі вичерпалися. Нову роботу він не шукав й ми стали конфліктувати. 

Він говорив, що йому потрібно оговтатися, адже все життя працював на цю фірму і взагалі він не вірив, що може знову заробляти. Казав, що сорокарічних нікуди не беруть. Тоді він собі придумав, що я повинна їхати за кордон, щоб заробляти гроші. 

Я не хотіла нікуди їхати, адже я мала роботу і не хотіла залишати своїх дітей. Його звільнили, от нехай і шукає.

Мій чоловік, який все життя був опорою та справжнім міцним горішком просто перетворився в скиглія. Чому мій годувальник раптово хоче, аби я заробляла гроші, та ще казна-де?

Особисто я ніколи на шиї в чоловіка не сиділа й на свої потреби заробляла сама. Весь дім, діти харчування також на мені. Його завдання було забезпечувати дітей, чому я зараз повинна кудись їхати? Вже пів року ми проживаємо дише на мою зарплату, а він навіть не намагався щось шукати. Я не буду покидати своїх дітей через те, що він не може взяти себе в руки.

Маю сумніви, що він знайде роботу, дітей залишить на матір, а сам далі буде чаркою горе заливати.  Врешті, я сказала, що якщо їхати, то разом. Чула, сімейним парам за кордоном навіть простіше влаштуватися на роботу.

Він мені категорично відмовив і продовжує заливати комір. Роботи не шукає, не розумію, мені здається, що щось тут не чисто. 

Що б ви порадили жінці?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: