Доки жінка акуратно спускала коляску з дитям по сходах, наш молодий сусід обігнав її, навіть не звернувши уваги

Жінка пихтіла над коляскою з дитиною. Вона намагалася акуратно спустити її сходами, щоб не зачепити перехожих і не розбудити дитя. У багатоповерхівці ліфт не працює вже другий тиждень. Це неабияк надокучило молодій мамі. Сил уже немає щодня ходити на такі прогулянки з марафонами.

Повз жінку пробіг наш молодий сусід. Тільки до університету вступив. Зелений ще. Навіть не звернув уваги на матір. Коли жінка осмілилася попросити в нього допомоги, він тільки окинув її зухвалим поглядом і мовив:

– Твої діти – твої клопоти. Я тут до чого? У мене справи.

Полицейские нашли и вернули украденную из подъезда коляску

Дорогою додому жінка знову натрапила на того ж парубка. Окликнула його і почала про щось йому говорити. Я саме проходила повз. Побачила їх. Подумала, що та допомоги просить. Вниз, напевне, спускати було легше, а ось підіймати на 9 поверх – таке собі задоволення.

– Чоловіка свого проси. Чого причепилася!?- гаркнув той. 

Пошепки

Я постояла кілька секунд, а тоді підійшла до сусідки, щоб допомогти. Ніколи раніше з нею не перетиналася, просто бачила, як вона гуляє неподалік дому, але ось і я їй в пригоді стала. Жіночка посміхнулася, подякувала і почала мені щось пояснювати. 

– Дякую за вашу небайдужість. Але не потрібно мені допомагати. У мене все гаразд. Цей хлопець просто гаманець впустив. Я знайшла його на сходах. Захотіла віддати, але він не одразу зрозумів. Розкричався тут. Ну що ж, тоді поставлю гаманець на підвіконня. Може, помітить і повернеться за ним.

Я засміялася. Добре, що мені все пояснили, а то я вже хотіла насварити грубіяна. Ну нічого. Робиш добро, добром вернеться і так само зі злом.

А ви часто зустрічаєте невихованих підлітків?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector