Доля і дата народження: дізнайтеся, що вам судилося

Дата народження багато що може розповісти про кожного з нас. 

Нашу долю визначають не тільки зірки, під якими ми народилися, але й дата народження.

Отже, якщо ви народилися:

1-го числа. Ви лідер по своїй натурі і дуже сміливі. Підкорятися або принижуватися перед кимось – це вже точно не в ваших правилах. Також ви відмінний організатор, вмієте запалювати людей і вести за собою. Тому найідеальніший варіант – започаткувати власний бізнес, а не працювати «на дядю».

До речі, впевненості в собі вам також не позичати, тому сміливо починайте будь-яку справу – все вийде.

2-го. Ви – ідеальний командний гравець, який допомагає реалізовувати найсміливіші ідеї. Як правило, народжені 2-го числа – дуже ніжні, відкриті, прекрасно ладнають з іншими людьми. Більш ідеальної кандидатури для лідера команди – годі й шукати. До того ж ви дуже відповідальні і цілеспрямовані.

3-го. Ви дуже популярні і заводите знайомства з фантастичною швидкістю. Що примітно, викликаєте прихильність до себе і викликаєте довіру. Все це завдяки дотепності та уродженій чарівності. У компаніях і на планерці ви завжди в центрі уваги. Також народжені 3-го числа дуже талановиті і креативні. Не людина, а знахідка!

4-го. Всі вважають народжених в цей день дуже серйозними і респектабельними. У найскладніші моменти вам вдається зберігати спокій і холоднокровність, а також підтримувати і допомагати іншим.

Ви постійно зайняті роботою і ведете активне соціальне життя. Як правило, дуже раціональні і практичні, так що витання в хмарах – не ваш коник.

5-го. Спокій вам тільки сниться: за своєю природою ви проактивні, обожнюєте зміни і різноманітність. Чим би не займалися – робите це легко, швидко, ефективно і на «5+».

Народжені в цей день – дуже творчі, вони люблять створювати щось нове і досі не бачене. Їх цікавить все незвичайне і ексцентричне.

6-го. Ви грунтовні і нікуди не поспішаєте. Тому продумуєте кожен хід і ніколи не повторюєте тих же помилок.

Народжені 6-го числа дуже віддані своїй сім’ї і друзям. Найбільше щастя для них – приносити радість тим, кого люблять. Вони дуже відповідальні і завжди тримають слово, чого б це не вартувало.

7-го. Ви – дуже спокійна, мирна і ненав’язлива людина. Часто замислюєтеся про життя, намагаєтеся зрозуміти його глибокий сенс. Як правило, помічаєте те, на що інші навіть не звертають уваги.

Серед людей маєте славу серйозної людини. По-справжньому вас мало хто знає, бо не видаєте своїх почуттів. Ви – дуже духовні і не одержимі матеріальним.

8-го. Якщо ви щось запланували – реалізуєте, незважаючи на перешкоди і труднощі. Ви володієте організаторськими здібностями, вмієте мотивувати і вести за собою.

Близькі та рідні за вами – як за кам’яною стіною. Ви завжди допоможете і підтримаєте.

9-го. Ви дуже чутливі, щедрі і толерантні. Все це завдяки тому, що не уявляєте шаблонів і володієте великим життєвим досвідом.

При цьому ви вірите в містику і духовні знаки. Як правило, часто і довго подорожуєте, що приносить величезну радість.

10-го. Ви людина, яка не боїться змін і легко пристосовується до будь-яких змін. У світі не так вже й багато людей, які можуть перетворити отриманий від долі лимон в ароматний і смачний лимонад. Ви – один з них. Весь негатив ви якимось немислимим чином перетворюєте в добро. До речі, люди вас люблять – так що ви легко можете їх навчити тому, що вмієте, і вести за собою.

11-го. Ви володієте незрозумілою магічною привабливістю. Розвинена інтуїція, високі ідеали – це все про вас. Народжені 11-го числа «клацають» життєві проблеми, як горішки. Все завдяки тому, що вміють бачити картинку в комплексі, а не тільки розрізнені фрагменти. Єдина проблема – це пошук відповідного партнера. Знайти свою людину вам непросто.

12-го. Ви дуже привабливі, як в фізичному плані, так і в духовному. Швидше за все, це пов’язано з тим, що краса йде зсередини. Ви глибоко порядні і чесні. І люди це відчувають – тягнуться до вас. Для вас дуже важливе соціальне життя. Але слід дотримуватися обережності: не всі люди опиняються поряд з благими намірами, тому стежте за тим, щоб вашою чесністю не користувалися інтригани.

13-го. Хто справжній трудоголік? Ви! Ще в ранньому дитинстві ви дивували всіх навколо: як дитина може бути настільки посидючою і працьовитою? Таких дітей завжди ставлять в приклад, а коли вони дорослішають – з них виходять відмінні керівники і лідери. Тому відповідально поставтеся до вибору майбутньої професії – ви можете набагато більше, ніж інші.

14-го. Найбільше на світі ви цінуєте правду і чесність. Тому брехня і маніпуляції, як би вони не були завуальовані – органічно не переварюєте. Ви завжди прямо і відкрито говорите все, що думаєте, не боїтеся підтримати меншість.

Все, що робите – не схоже ні на що інше, настільки у вас розвинені індивідуальність і почуття естетики.

Будьте трохи обережнішими з постійною жагою змін і схильністю до зміни місць. Це може нашкодити вам.

15-го. Ви любите людей і вмієте спілкуватися. Тому поруч завжди друзі і близькі. Але слід дотримуватися і певної дистанції: вони можуть впливати на вас, обмежуючи в чому-небудь. А ви, не бажаючи образити, не смієте послухатися.

Пошепки

Почуття відповідальності – це прекрасно, але не завадить час від часу згадувати про себе. Зрештою, ви у себе – одні, не забувайте.

16-го. Ви смішні, всебічно обдаровані і дуже розумні. Народжені цього числа володіють могутньою силою, за допомогою якої здатні творити чудеса. Хоча в ті моменти, коли втрачаєте контроль над собою – можете наламати дров. Тому пригальмовуйте на поворотах: займіться йогою або медитацією.

17-го. Ви дуже амбітні, відважні і енергійні. Якщо щось любите і задумали – можете успішно виконати навіть найскладніший проект. Час від часу, правда, потребуєте побути на самоті, тому люди можуть вважати вас дещо дивними. Щоб не пояснювати нікому нічого і не залежати ні від кого – віддаєте перевагу працювати поодинці, а не в команді.

18-го. Ви дуже чесні і порядні. До крайності. Скупчення людей і шум вас лякають, тому віддаєте перевагу самотності. Улюблене заняття – прогулянки наодинці з природою і тишею. Тому при першій нагоді тікаєте за місто.

Ви любите просте життя і не женетеся за багатством і примарними ілюзіями. Нерідко вас не розуміють, тому ви страждаєте. Але від цього всього завжди можна втекти і побути наодинці з собою.

19-го. Ви дуже терплячі і наполегливі. Перш, ніж прийняти будь-яке рішення, ретельно все обдумаєте, зважите сто тисяч «за» і «проти». Але якщо вже вирішили щось – будете працювати без втоми. Ніщо і ніхто не зіб’є вас з обраного шляху.

Як правило, ви вмієте чекати. Тому часто домагаєтеся більшого, ніж інші – більш нетерплячі.

20-го. Ви відчуваєте себе в суспільстві, як риба в воді. Вас люблять і охоче приймають скрізь. Вмієте блискуче жартувати і заразливо сміятися. Ну як таку людину не любити?

Народжені цього числа радіють життю і насолоджуються кожною його миттю, як ніхто інший. Хоча ця риса іноді і шкодить: коли надто вже захоплюєтеся чимось і втрачаєте свою мету. Так що стежте за «компасом»!

21-го. Вам цікаво буквально все. Особливо те, що ще не вивчено і не піддається логічному поясненню. Ви любите відкривати «нові галактики» іншим людям і досліджувати все таємне.

Вчитися ви будете все життя. Як і шукати Істину. Непогано було б визначитися в своїх «дослідженнях» і зробити щось незвичайне. Написати книгу, симфонію, побудувати щось немислиме, – не важливо. Головне, щоб ви змогли виразити себе творчо.

22-го. Ви буваєте вкрай нерішучими і, як правило, боїтеся змін. Можливо, через те, що надто вже сфокусовані на матеріальному світі, забувши, що існує ще один – духовний. Це заважає повністю розкрити свій інтелектуальний потенціал. Якщо ж вам вдасться, як то кажуть, перемогти себе, зможете зробити грандіозні звершення і навіть змінити хід розвитку історії.

23-го. Ви народжені для великих справ. Так визначено долею. Але нічого з неба на голову не падає: слід добряче попрацювати і постаратися, щоб виконати своє призначення на Землі.

Ваш потенціал – величезний. Не витрачайте його через дрібниці, щоб потім не було пізно. Працюйте над собою, і тоді слава і успіх – гарантовані!

24-го. Ви створені для того, щоб дарувати людям радість. Тому можете досягти успіху в будь-якій сфері діяльності, пов’язаній з розвагами.

Вам подобається легке і комфортне життя, але, на щастя, фінанси, які часто співають романси, не дозволяють впасти в гедонізм.

Вчіться справлятися з гнівом. Не придушуйте його в собі, намагайтеся промовляти все, що відчуваєте.

25-го. Ваше життя можна виразити за допомогою цих трьох слів: «постійні пошуки правди». Ви – дуже чутливі і високодуховні. В душі – цілі світи, які анітрохи не схожі на нашу повсякденну реальність. Тому творчі професії – ваше покликання.

26-го. Ви дуже енергійні. Справжній «вічний двигун»! З легкістю примикаєте до будь-якого проекту і згодом відкриваєте, що очолили його. Так що з кар’єрою у вас вже точно проблем не буде!

Сім’я для вас – це все. Ви не шкодуєте ні часу, ні сил, щоб близьким було добре. Допомагати іншим – ось ваше справжнє покликання.

27-го. Ви обожнюєте компанії і завжди оточені натовпами друзів, які без розуму від вас. Привабливість і харизматичність у народжених в цей день – неймовірні. Тому вам підходять творчі професії. Наприклад, актора або співака. Природно, що ви дуже чутливі. Творчій людині без цього ніяк. Але намагайтеся не «відлітати в свої світи», на Землі теж справи знайдуться.

28-го. Ви – саме життя. Завжди бадьорі і наповнені енергією. Нудьга і депресія – це вже точно не про вас. Ви намагаєтеся з’єднати духовне і матеріальне, тому організація всякого роду гуманітарних місій – те, що потрібно. Так, і не забувайте про те, що креативність найкраще проявляється в команді. Тому не намагайтеся все звалити на себе.

29-го. Ваша сильна внутрішня енергія притягує всіх, кого б не зустріли. Люди відразу ж визнають за вами роль лідера і готові йти хоч на край світу. Скористайтеся цим даром на благо: організовуйте, вигадуйте, творіть. І не забувайте про те, що без команди у вас нічого не вийде.

30-го. Ви добрі і ніжні за своєю природою, хоча часто це приховуєте під удаваним цинізмом. Але головного не приховаєш – ви любите людей, і вони це відчувають.

Як правило, ви притягуєте людей і не відчуваєте браку в друзях. Але час від часу потребуєте відпочинку в своїй «мушлі». До речі, не слід дуже болісно реагувати на критику інших людей – вона буває і конструктивною.

31-го. У вас завжди повно ідей. Багато з них – дуже хороші. Але реалізувати їх самостійно чомусь не виходить. Для цього вам потрібні друзі, колеги, поради … Але і вони без вас не обійдуться. Придумати щось таке – можете тільки ви!

До речі, не забувайте про себе в запалі захоплення новими ідеями. Любіть і цінуйте себе – це просто необхідно.

Що ви скажте, ці описи відповідають дійсності? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector