Доля людини визначається відразу, в момент її народження

Як час народження впливає на наше життя

З давніх часів помічено, що час народження відбивається на тому, як людина взаємодіє з зовнішнім світом, і як складається її доля. Астрологи стверджують, що протягом доби різні планети роблять свій вплив на людину. Рух планет циклічний, як і багато в нашому житті.

Ваш гороскоп в залежності від часу народження

З 00:00 до 1:59 години Меркурія

Якщо людина «відмінник», то з великою часткою ймовірності вона народилася в цей час. Навчання дається їм легко, вони отримують від цього процесу задоволення. Відносини з людьми вони можуть будувати двояко або бути повністю відкриті для партнерів, або захистити себе колючим дротом від оточуючих і замкнутися в своєму світі. Великою їх перевагою є хороший зовнішній вигляд. Часто виглядають молодше своїх років, дивлячись на них важко вгадати справжній вік.

З 2:00 до 3:59 години Венери

Люди цього часу — трудяги, в хорошому сенсі цього слова. За допомогою своєї працьовитості вони здатні втілити в життя свої найсміливіші ідеї, і заради цього готові пожертвувати багато чим. У тому числі власним здоров’ям. Їх недоліком є ​​відсутність гнучкості в спілкуванні з іншими людьми. Вони не визнають позицію опонента, незважаючи на очевидність доказів. Схильні до жорсткого домінування в житті і роботі. Але вони вірні! Вірні сім’ї, справі, батьківщині у всіх сенсах цього слова.

З 4:00 до 5:59 години Марсу

Люди, які народжені під впливом цієї планети, емоційні та експресивні. У них виняткове почуття гумору і природний талант веселити людей або з однаковим успіхом приводити їх до сказу. Рушійна сила для цих людей не логіка, а почуття. Вони можуть при бажанні бути успішними в розвитку кар’єри.

З 6:00 до 7:59 години Нептуна

Жити за велінням серця — це один з основних девізів цих людей. Логічно прорахувати їх вчинки не вийде. Усередині вони загадкові і таємничі. Для них важливі духовні складові особистості в інших людях. Для них не звично гнатися за матеріальними благами цього світу. Успішно розвиваються в творчих професіях.

З 8:00 до 9:59 години Урану

Ці люди за своєю природою товариські. Вони погано переносять самотність, мають велику кількість друзів і знайомих, з якими із задоволенням проводять час. Вони схильні до прояву прямолінійності в спілкуванні. Їм подобається допомагати людям, навіть якщо людина їм мало знайома, і не факт, що вдасться отримати від нього відповідну послугу або допомогу.

З 10:00 до 11:59 години Сатурна

Народжені під зіркою Сатурна — кар’єристи. Для них природно прагнення бути лідерами. При цьому їх думку цінують і до неї прислухаються, а гніву бояться. При цьому особисте життя може страждати, тому що весь вільний час людина присвячує кар’єрі.

З 12:00 до 13:59 години Юпітера

Дитинство і юність таких людей протікає в розвагах, тяга до знань у них відсутня. «Трійки» хронічно оселилися серед основної маси оцінок в школі. Лідерами в натовпі такі люди не є. Тяга до нових знань приходить набагато пізніше, і проявляється дуже сильно. Сидіти на одному місці це не їхнє улюблене заняття. Подорожувати, дивитися на світ у всіх його проявах ось те, що їм подобається.

З 14:00 до 15:59 години Плутона

Народжені в цей часовий проміжок мають вроджений дар переконання. До своєї мети рухаються розмірено і планомірно. Харизма у них гармонійна і дуже природна. Плутон крім усього іншого дарує таким людям зовнішність, до якої зазвичай не байдужа протилежна стать.

З 16:00 до 17:59 години Венери

Венера надає таким людям нотки романтичності. Двоїстість, коливання і половинчасті рішення-це не про них. Якщо мета поставлена, така людина обов’язково доведе справу до кінця! Може стати улюбленцем долі з хронічним везінням, або, навпаки, життя буде тягнутися суцільною чорною смугою невдач.

З 18:00 до 19:59 години Меркурія

Ці люди — фанатики здорового способу життя. Спорт, збалансоване харчування це їх коник. Також схильні вибирати професію, пов’язану з медициною. Не люблять слабкостей ні у себе, ні у інших. Жити спокійно можуть тільки якщо життєвий уклад вписаний в чіткий розпорядок і знаходиться під постійним контролем.

З 20:00 до 21:59 години Сонця

Спекотне сонце робить цих людей пристрасними і велелюбними. Часто схильні до зіркової хвороби, намагаються виділитися з натовпу і привернути до себе максимум уваги. Природжені актори — це люди сонця. Вони лідери по життю. Такі особистості отримують задоволення від похвали і навіть сказати більше відвертих лестощів.

З 22:00 до 23:59 години Місяця

Для них властиво бути загадковими. Їх складно вважати оточуючим. Це люди тонкої душевної організації, у них сильно розвинена інтуїція. Надаючи допомогу оточуючим, вони розраховують на відповідну подяку і підтримку. Це рідкісний випадок людей, які знають, чого вони хочуть. Жити вони прагнуть за своїми особистими правилами без суворого диктування сторонніх правил.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: