Доля щедра до тих, хто твердо вирішує бути щасливим

Нещодавно я вирішила записатися на курси англійської мови. І моїм сусідом по парті виявився старенький дідусь, якому за 60 років! Це мене приємно здивувало, адже він з захопленням вивчав нову мову та його часто хвалили наші викладачі. 

Ось у нас тема для діалогу – діти. І дідусь мені каже:

– А у мене аж 6 дітей! 

– Нічого собі! ось це так радість у вас!

І раптом він почав мені розповідати про своє життя. Про шкільні роки та як бешкетував з друзями, про своє перше кохання – згодом ця дівчина стала його дружиною. Про те, як виховував своїх діток та водив їх на танці чи футбол. Чоловік важко працював, адже криза майже всіх залишила з порожнім гаманцем. Почалися сварки з жінкою, та не могла довго терпіти такого бідного життя – забрала дітей та пішла геть від нього. 

Тоді він почувався таким нещасним, немов у середині щось забрали. Здається, що серце є – та все одно порожньо. Влітку вирішив провідати свою маму, яка жила на дачі за містом. Тим паче літо, сезон шашликів та малини. Заодно й відпочине від міської метушні. А мама якраз подарувала книгу цікаву та порадила її обов’язково прочитати. Головний герой також нещодавно втратив родину і поставив собі за мету незабутньо прожити три місяці літа. Для цього він написав певний список бажань. 

– Я думав. що це просто дурниця, але мама мене переконала у зворотному. Тому вирішив – а чому б й ні? Та не міг уявити, що звичайні слова на листочку допоможуть мені знайти справжнє щастя! – захоплено розповідає дідусь.

Тоді він написав декілька пунктів: “власний бізнес”, “родина” та “великий будинок”. Тоді немов доля йому посміхнулася – друг запропонував стати партнером у прибутковій справі та вони разом відкрили велику будівельну фірму. А потім познайомився з Марією – вже через місяць одружилися. Ніколи не опускав руки та старався дати все найкраще своїй родині. А нещодавно знайшов той листочок і побачив останній пунктик  – “вивчити іноземну мову”. 

– А мої онуки ж англійською вільно розмовляють. То вони мені допомагають у дома покращити акцент – сказав дідусь та посміхнувся. 

Здається, що ніколи не пізно почати щось нове у своєму житті. Головне – мати сили рухатися далі. От і цей дідусь надихнув мене й далі вивчати не тільки англійську мову, але й багато інших! 

А у вас є власні “пункти”, які ви хочете виконати у своєму житті?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Daryna
Adblock
detector