Домашні обов’язки кожного порядного кота

Домашні коти – такі ж члени сім’ї, як й інші, тому відповідно у них є також певний перелік обовязків, які потрібно дотримуватися, щоб проживання людини було максимально комфортним. На жаль, не усі господарі розуміють, скільки допомоги вони отримують від цих пухнастиків.

Посадова інструкція домашнього кота

1. Кіт повинен знати, що лежить у всіх коробках і пакетах. І на особистому досвіді переконатися, наскільки там зручно і добре знаходитися.

2. Кімнатні рослини – справжня загроза для людини, тому кіт повинен захищати своїх господарів. Кіт має захищати людину від кімнатних рослин.

3. Важливим завданням для кота є підтримка фізичної форми господаря, тому він постійно змушує людину рухатися квартирою та збирати олівці, шкарпетки, і т.д.

4. Якщо людина береться щось писати, кіт повинен одразу взяти в зуби ручку чи олівець.

5. Холодильник – абсолютна відповідальність кота, він повинен регулярно робити ревізію та позбуватися деяких харчів, навіть якщо людина проти. Якщо ж людина щось ховає у цьому диво-ящику, значить її неодмінно потрібно притягнути до відповідальності. 

6. Кіт перед сном має перевірити, чи часом під ковдрою господаря немає ніякої змії. 

7. Кіт все життя готується до того, що йому раптово потрібно буде показати цирковий виступ. Саме тому він часто літає під люстрою, стрибає зі штор та видряпується в найнедоступніші місця.

8. Кіт має допомагати людині застеляти постіль, уважно спостерігаючи, щоб під простирадлом не зачаїлася якась тварюка.

9. Кіт завжди пам’ятає золоте правило: людина під час сну витрачає час надаремно, тому її потрібно одразу розбудити. Найкращим способом є пригнути на живіт або лягти на голову. 

10. Кіт слідує основному правилу: «Хто рано встає, тому Бог дає», і постійно нагадує про нього господарям. Логічно, адже чим раніше покинеться людина, тим більше дістанеться коту.  

11. Кіт має важливий обов’язок: ділитися з господарями найдорожчим – хутром на утеплення одягу та половиною їжі з миски, яку він розкидує на підлогу.

12. Кіт повинен підіймати господарям настрій власними піснями, хоча інколи вони можуть мати й сумні.  

13. Кіт ретельно перевіряє все, що не закрили мешканці житла: шафи, шухляди, комоди та тумби. 

А Ваш кіт дотримується цих правил?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector