Домашній скраб з вівсянки, що допоможе позбутися подразнень та висипань

Усі дівчатка та жінки люблять доглядати за собою. І що, як не обличчя, розкаже про ваші звички та спосіб життя найбільше? Тож за ним потрібне особливий догляд. Сьогодні розповімо вам рецепт маски, яка чудово зволожить шкіру та зробить її на тон світлішою. 

Для цього нам знадобиться долоня вівсяних пластівців. Потримайте одну хвилину під гарячою водою, щоб суміш розмокла та легкими рухами робіть масах. Вже через декілька секунд вівсянка перетвориться у гущу та почне очищати вашу шкіру.

Досить корисна порада. Для того, щоб каша не забивалася в умивальнику, потрібно поставити у раковину шматочок марлі чи звичайне полотенце. Такий домашній скраб допоможе надати вашій шкірі пружності та чудового вигляду.

Окрім того, такий натуральний засіб для вмивання виводить токсини та інші шкідливі речовини з організму. Згодом, у вас на обличчі не буде жодного запального процесу чи висипань. Ви зможете відмовитися від тонального крему, за що шкіра вам точно подякує!

Вмиватися потрібно регулярно, зранку та ввечері.

Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може замінювати методи традиційної медицини та косметології. Цей матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з питань, що належать до стану вашого здоров’я.

Як ви доглядаєте за шкірою обличчя?  

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector