Домашнє вино з винограду. Так роблю кожного року і всім раджу!

Я, звичайно, не любитель алкоголю, але своє вино просто обожнюю! Вона ароматне, в міру солодке з цікавим присмаком. А ще готую його завжди зі свого винограду. Я роблю його щороку і завжди смачне вдається!

Домашнє вино з винограду

Інгредієнти:

  • Виноград,
  • Цукор 

Приготування:

Виноград для приготування цього вина слід обрізати вже після перших заморозків. Дуже важливо те, що його не можна мити! Просто обрізати і гронами складати в 40-літрову каструлю.

Не варто навіть відділяти ягоди від гілочок, бо тоді вино не отримає цікавого та терпкого присмаку. Виноград треба ретельно жмакати руками, щоб виділився сік і залишити бродити на кілька днів. 

За цей час сік почне бродити і підійметься жмих. Якраз тоді слід починати зливати сік. Виноградний сік з каструлі потрібно зцідити. Відлити приблизно від всього соку 1 л та змішати з 1 кг цукру. Помістити суміш на вогонь та варити до тих пір, поки напій не стане солодким. Отриману суміш слід влити до каструлі з загальним соком й все ретельно перемішати. Якщо вам здається, що цукру замало, то знову повторюйте маніпуляцію: змішуєте 1 л соку з 1 кг цукру, варите на вогні та додаєте.

Потім під час бродіння вино стає менш солодким. Потім  все розлити в 3-літрові банки і зверху помістити гідрозатвор. Ні в якому разі не лити повні банки. Потім суміш так стоїть в банках місяць. Коли перестане булькати – процідити й розлити по скляних посудинах.

Ви готуєте вино самостійно?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector