Домогосподарка прихистила дивну кішку «пухку злюку і без хвоста», а на ранок дізналася правду

Ця історія трапилася кілька днів тому в американському Річмонді і вельми сподобалася нам комбінацією незвичайних чинників. Таке, мабуть, тільки в кіно буває – привітна, але наївна домогосподарка врятувала з вулиці кішечку, а потім усвідомила, що десь тут підступ. І, попри те, що події розвивалися за сценарієм фільму жахів, зберегла самовладання і зуміла мінімум двічі здивувати співтовариство.

Ми вирішили, що краще залишити пряму мову, з мінімальною корекцією перекладу. Аж надто вона емоційна і цікава! Всі фотографії теж оригінальні, від самої героїні історії.

Знайдена кішка минулої ночі, застрягла в моїй огорожі і кричала, у неї голова боліла. Я принесла кішку всередину, тому що вона виглядає занадто великою і здоровою для бездомних, і собаки тут часто тікають і їдять кішок, які губляться. Вона така товста! З невеликими смужками і плямами на ногах і великими білими круглими плямами на задній частині вух. Єдине, що з нею неправильно, у неї немає довгого хвоста, але це не виглядає чимось новим.

Вона дуже гучна (і зла!) Я думаю, що це таббі або бенгал, може бути, якийсь мейн-кун, тому що вона така здоровенна і пухка. Я зняла більшість цих фотографій минулої ночі, так що світло змушує її виглядати коричневою, але насправді шкура більш сіра.

Вона була дуже голодна. Будь ласка, якщо ви власник, зв’яжіться зі мною як можна швидше, я не можу тримати звіра тут, тому що, якою б вона не була симпатичною, вона НАВІЖЕНА і НАДЗВИЧАЙНО АГРЕСИВНА !!

Хоча я майже впевнена, що це домашня тварина, якщо ніхто не зв’яжеться зі мною досить скоро, мені доведеться відвести її до притулку. До вечора неділі, швидше за все, мені доведеться її здати. Сьогодні вранці я мало не втратила пальці, намагаючись погладити її. Гарчала, шипіла і кричала весь ранок. Зараз вона просто бурчить. Будь ласка, відправте повідомлення або надішліть листа електронною поштою.

Спасибі всім, хто сказав мені, що це насправді ДИКА РИСЬ !!! 🤯 Тож не дивно, що вона була такою сварливою !! Я викрала її !! 🤣 Я не з Америки і ніколи не чула про рись, я думала, що всі дикі кішки набагато більші, ніж ця !! Я не можу повірити, що я сама принесла це всередину! І вона розлютилася, залишила сліди по всьому моєму проклятому дому, так що тепер мені потрібно все ретельно очистити!!

Ну, в будь-якому випадку, я рада, що, принаймні, з нею все добре і вона не загублена кішка. Я вже відпустила її назад до лісу, звідки вона прийшла, і вона зовсім не постраждала, так що не хвилюйтеся! У мене теж все нормально, ніяких укусів і подряпин !!

А якщо ви один з тих, хто був грубий зі мною і намагався кепкувати з мене за те, що я така невігласка, у вас може бути поганий день !! (Може, якщо рись повернеться, я відправлю її в вашу сторону)

Відважна жінка і з відмінним почуттям гумору, що тут сказати. Забрати з лісу дику рись, нагодувати, сфотографувати і скаржитися, що голосно кричить і не дається погладити – це ж який характер треба мати? !!

Сподобалося?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector