– Донька нещодавно народила, і лише тепер я зрозуміла: жінка і матір з неї просто ніяка! Соромно, що я її так виховала…

У мене є подруга Оля, яка постійно жаліється на свою доньку Ірину. Дівчині 25 років, живе в окремій квартирі, але за словами Ольги, у неї завжди безлад у квартирі. Вона часто розповідає мені, як приїжджає до неї година 11-12, а донька ще спить. Тоді вона сварить Ірину за немитий посуд, розкидані речі та гору брудного одягу. Зрозуміло, що Ірину нервують такі ранкові візити мами, тому через це вони постійно конфліктують. 

Зі слів Ольги я також зробила свій висновок про її доньку. Шокує така неохайність та лінивство, я дозволила собі осуджувати дівчину, хоча не знала всієї ситуації. Бо, як виявилось, вона має маленьку дитину та ще й до того ж працює. Дитина потребує постійної присутності мами, крім того, вночі практично не спить, тому Ірина змушена дитину вкладати хоча б на денний сон, сама при цьому також засинає. З чоловіком, на жаль, розлучилась, він живе з іншою жінкою. Тому розраховувати на допомогу вона може лише від мами.

Проте Ольга приходить лише поскандалити, а не допомогти. Вона вважає, що жінка повинна все встигати, в її помешканні має бути ідеальна чистота, а на кухні має витати запах свіжоприготовленої їжі. 

Пошепки

Спочатку я думала, що проблема в Ірині, але тепер переконана, що проблема в її матері. Не всім виходить відразу бути ідеальними мамами, а тут ще й допомогти нікому. Щоразу я вислуховую від Ольги, що її донька нікудишня мама, ледащо та ще й грубіянить їй. Проте я вважаю, що вона молодець! Дівчина дає собі раду, як тільки може. І мама вона найкраща для своєї дитини! 

А як вважаєте ви? Хто має рацію у цій ситуації?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector