Донька прибігла до мене в сльозах, а я її вигнала геть. Зовсім не цінує свого чоловіка

Коли я дивлюсь навколо, щиро дивуюсь, як часто люди створюють проблеми там, де їх немає. Скільки сімей руйнують лише через те, що не цінують один одного, не поважають. От я боролась за свій шлюб до останнього, хоча мені зовсім не солодко було.

Мій чоловік страждав від алкоголізму. А коли випивав – часто й руку підіймав. Та я досить довго не покидала його. Шукала, як подолати цю хворобу, кодувала, ліки якісь там купувала. Та все марно – врешті він знову повертався до старого. Шістнадцять років я з ним страждала, усе це бачила моя донька. Та я їй пояснювала, що батько хороший, просто хворий. 

Врешті я розлучилась. Та мені завжди здавалось, що я могла б зробити більше. Адже минуло всього два роки й мій колишній помер, просто на вулиці, як собака. Це жахливо.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Донечка моя виросла, вийшла заміж. Її чоловік дуже хороша людина, він має власний сервіс з ремонту автівок, багато працює. Згодом в них народився синочок. Я не могла натішитись, що хоч молоді щасливі. А тоді одного разу після десяти років шлюбу донька прибігла до мене з валізою й сином, ще й вся в сльозах.

 – Все, мамо, ми розлучаємось.

 – А що таке?

Пошепки

 – Він мене вже зовсім не кохає. Постійно невдоволений, нервовий. Мені бракує уваги, ніжності.

 – І це все? Але ж твій чоловік так багато працює, забезпечує вас усім. Хіба ж ти не бачила, як буває. Я твого тата не покидала, хоча він був значно гіршим.

 – А може треба було? Аби я не мала таке жахливе дитинство? Не терпіла постійні сварки та бійки вдома. Краще розлучитися і не доводити до такого.

 – Дорогенька, хочеш йти від чоловіка – йди, але не до мене. Влаштовуйся на роботу, заробляй, винаймай житло, купуй все необхідне. Може тоді ти зрозумієш, що чоловік в тебе золотий.

Вона образилась на мене й пішла геть. Два дні пожила в подруги й повернулась до чоловіка. Мене дивує така поведінка молоді. Як можна так легко руйнувати шлюб?

Як гадаєте, я маю рацію? 

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector