Донька схожа на покійну свекруху, тому мене аж вивертає, коли я на неї дивлюся. Підкажіть, як перебороти себе?

Хочете вірте, хочете ні, але коли згадую, як це було жити разом зі свекрухою, то моторошно стає. Після одруження ми з чоловіком мешкали у її будинку, але чомусь вона мене відразу не полюбила. Наші стосунки були дуже напруженими, добре хоч мій Сергій захищав та заступався за мене в моменти суперечок. Однак, коли він був на роботі, Алла Вікторівна знущалась з мене по повній програмі. Бувало, навіть руку могла на мене підняти. Коли народились діти, то моє життя з нею взагалі перетворилось на пекло. Одним словом, лиха жінка!

Видихнула з полегшенням я тоді, коли стара померла. На тих радощах я навіть завагітніла втретє. Після двох синочків, нарешті я народила донечку. Почали ми обирати ім’я дівчинці, й Сергій наполягав, щоб її назвати на честь його мами. Від самої думки про Аллу Вікторівну мене вивертало, а тут ще й маленькій таке ім’я давати! Це взагалі для мене подвійний стрес. 

– Кохана, це всього лише ім’я. Чому ти так категорично до цього ставишся?

– Тому, що воно викликає в мене лише спогади з твоєю мамою.

– Нехай воно асоціюється тобі із якимись знаменитостями. Наприклад Алла Мазур — гарна українська журналістка, або Алла Кудлай — співачка, а ще я знаю таку модель Аллу, ми ще по телевізорі разом дивились з нею телешоу. 

Пошепки

– Гаразд, я ще подумаю, — відповіла я.

Мені не хотілося сваритись з чоловіком, тому на свій страх і ризик я погодилась назвати дівчинку Аллою. Коли донька підростала, я зауважила, що вона цілковита копія своєї бабулі. Схожість полягала не тільки у рисах обличчя, але й у нестерпному характері. Це мене дуже відштовхувало від доньки, я не могла бути з нею такою люблячою, як з хлопцями. Як би не намагалась перебороти себе, але мені навіть дивитись на неї було неприємно, адже у всіх її діях я згадувала свекруху. 

Зараз Алла досягла повноліття й пішла жити окремо. З донькою я майже не спілкуюсь, той бар’єр у мене досі присутній. Що з тим робити та як бути у такій ситуації я не знаю. Чоловік каже, що проблема не в імені, а в мені. Я з цим погодитись не можу та звинувачую його у таких стосунках з донькою. 

Що скажете ви, шановні читачі?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector