Донька так довела мене, що довелось швидку викликати. Ще й прочини своєї не визнає

Так донька мене розчарувала, словами не передати. Колись я усім пожертвувала заради неї. Особисте життя не влаштовувала, лише працювала і виховувала Діану. Згодом донька виросла. Та навіть коли вона навчалась в університеті – ми залишались нерозлучними. 

І ось у 26 років Діана вийшла заміж. За рік народила доньку, а згодом і сина. Ми у далі були дуже близькими. Щодня я приходила до неї. Ми зідзвонювались зранку і на вечір. 

Та згодом все це змінилося. Почалось з того, що Діана вийшла на роботу. Діти ходили в садок. Я раптом стала не потрібна. Донька дзвонила мені лишень дорогою, коли бігла кудись. А потім різко переривала розмову.

 – Ти не можеш сісти й нормально зі мною поговорити?

 – Ти ж знаєш, я зайнята! Як повертаюсь, відразу готую їсти, з дітьми треба побути, з чоловіком. Ну не можу ж я розірватись.

 – Оттак, для мами й 15 хвилин нема?

Тоді вона почала телефонувати, але я відчувала, що це для неї наче обов’язок.

Пошепки

А тоді зятя забрали на війну. Я думала, що Діана навпаки почне більше зі мною спілкуватися, та вона могла зникнути на тиждень. В гості приходила раз на два тижні. Я не витримала і все їй висловила:

 – А тебе не цікавить, як я? Чи це вже немає значення, бо я стала зайва у твоєму житті.

 – Мамо, скільки можна! Ти сидиш дома і дурієш, бо забагато вільного часу. А можеш хоч на хвильку замислитися, уявити, як я живу. Працюю, виховую дітей, все сама, а зараз ще й ночі не сплю, бо переживаю за чоловіка.

Вона так на мене кричала. Я просто кинула трубку. Мені стало зле, довелось швидку викликати. Та коли я розповіла лікарю, що сталось – та відреагувала взагалі некваліфіковано.

 – Вам слід знайти якесь хобі, спілкуватись з подругами. А якщо хочете бути з донькою – підіть до неї, приберіть в її квартирі, приготуйте вечерю. 

Якась дивна порада людині, в якої серце болить, погодьтеся. До слова, донька своєї провини не визнає. Каже, що то не через неї мені погано стало. Скажіть, як мені пояснити їй, що вона не гарно поводиться?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector