Донька такого зятька привела, цвях забити не може! Сказала їй, хай розлучається, так діла не буде

Те, що чоловік має бути гарним господарем – головне! Нащо жінці такий, що нічого не вміє. Мій батько був взірцем, прикладом справжнього чоловіка. Самотужки хату побудував, завжди в нього все було в ідеальному порядку. Такого і я собі шукала.

А коли познайомилась з Остапом – від подиву мало не впала. Він навіть ззовні нагадував батька. Ще й роботящий. Влітку їздив на заробітки у великі міста на будівництво, взимку вдома працював. Жили ми в хаті, яка чоловікові від баби дісталась. Він такий ремонт гарний зробив, оселя вийшла сучасною й ошатною, зі всіма зручностями.

Жили ми гарно, дві донечки в нас народилося. Довкола усі мені заздрили. Не помітила я, мабуть, зурочили. Почав мій Остап випивати на роботі. А потім і дома за чаркою тягнувся. 

 – Що ж ти робиш? Не шкода здоров’я?

 – А тобі зле? Чоловік гарно заробляє, все є. Маю я право хоч якось розслабитися?

Минуло всього кілька років і чоловіка мого вигнали з роботи. Він вже не міг зупинитися. Я вмовляла його звернутися до фахівця, та не хотів. Врешті і я не витримала. Висунула умову:

 – Або кидаєш пити, або забирайся.

От і пішов мій Остап. А за кілька місяців знайшли його в снігу замерзлим. Усі казали, що то я винна. Дівчата також ображалися. А я пояснювала, щоб уважними були, коли пару обиратимуть. 

Пошепки

Старша Лариса знайшла працьовитого чоловіка. Микола у меблевому бізнесі, шафи збирає. А от Іванка привела абищо. Працює на комп’ютері мало не цілодобово, а у квартирі безлад – ремонту нема, все поламане. Дивитися на це просто боляче. От я й не витримала:

 – Кидай ти цього нездару! Нащо тобі такий?

 – Ти нічого не розумієш. Він важко працює, стомлюється. 

 – Що з того, що працює, як живе в сараю! Тобі подруг не соромно кликати?

 – Та він гроші на квартиру збирає. Нащо в чужій ремонти робити? Потім заплатить майстрам, аби все гарно у власній вже виконали.

 – Потім, це коли? Я ти на пенсії будеш? Хоч дітей не заводьте, щоб можна було іншого знайти.

Все Іванка його виправдовує. Хоча я не вірю, що можна дома сидіти й на квартиру заробити. Вмовляю доньку розлучитися. З таким  не життя і ніколи не буде! Немає що час марнувати. Знайшла б собі кращого!

Як гадаєте, варто залишатись з ледачим чоловіком? Маю я рацію?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector