Донька вигнала всіх родичів з пологового і не показувала дитинку. А все через “подарунки” на свято. Криків було на всю палату!

Декілька днів тому моя донечка Вікторія народила первістка. Думаєте, я запам’ятаю цей день щасливим, бо стала бабусею? Ні. 

Віка своєю поведінкою зіпсувала виписку та пересварилися зі всіма родичами. І тепер навіть дитину показувати не хоче. Каже, що ми самі винні. 

Коли донька тільки дізналася про вагітність, то одразу вийшла в декрет. Хоча навіть ще животика не було видно. Тому родину отримував зять, Дімка. Він працював таксистом, але потім ще й влаштувався на нічні зміни охоронцем на парковку. І от донька такого вчинку взагалі не оцінила.

Коли Діма їхав на роботу, то Віка скиглила, що він їй не допомагає, важко вдома самій. А якщо залишався на вихідні – то починалися претензії, бо чоловік байдикує та не заробляє гроші. Щоразу після такої сварки телефонувала до свекрухи та скаржилася. Мовляв, дивіться, якого ви поганого сина виростили. 

– Віко, ну твій Діма і так важко заробляє. Та пожалій чоловіка, не дзьобай мізки!

– Мамо, не пхай носа у нашу родину Ми самі вирішимо свої проблеми. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Старша сестра Дмитра, Катерина, вирішила віддати ванночку та ліжечко, яке зберегла. І ще гарні іграшки залишилися після того, як її малюки виросли. Всі у гарному стані, випрані, чистенькі, нитки не стирчать. 

– Господи, ти мені якісь обноски принесла! Хочеш, аби моя дитина в таке дрантя одягалася?

– Віко, що ти таке кажеш? Наприклад, ванночка коштує 2 тисячі, а ми задарма віддаємо. І коляски недешеві. 

– Ні, моя дитина буде носити все нове. А це віднесіть на смітник! 

Якось Дмитро нагріб гроші на нові речі для дитини. Навіть позичив у мене тихцем гроші, 20 тисяч. Але я сказала, що нехай це буде подарунок на виписку. Разом ми вибрали деякі речі в магазині. 

Віка захотіла народжувати тільки у приватній клініці. Звісно, це обійшлося Дімі в копійочку. І я не розуміла, чому донька так перебирає. Адже я, наприклад, народжувала у державній, все минуло добре, там гарні лікарі. 

Пошепки

Виписка не вийшла так, як Віка хотіла. Кульки не тої форми та кольору, фотограф запізнився. А Дмитро віз її додому на робочому бусику. Останні дні він так працював важко на роботі, додому майже не приходив. 

– Я не зрозуміла, ти забув скласти ліжечко та комодик?

– Віко, дитинка спить. Не кричи так. Зараз ми швидко все складемо.

– Мамо, Діма навіть не розпакував речі для дитини. 

Здійняла такі крики, що всі сусіди чули. Навіть дорікала, що Діма купив їй троянди червоного, а не білого кольору на виписку. 

Ввечері ми почали розбирати подарунки від родичів з виписки:

– Що це за дрантя? Якісь пеленки старі. Господи, а це що таке? Навіть дивитися не буду, одразу викину.

– Віка, що ти так перебираєш? Люди старалися, вибирали, від щирого серця дарували. 

– Мамо, я такі жахливі подарунки не буду приймати!

І тоді я дуже посварилася з Вікторією. От вона взагалі не цінує допомоги. Дмитро взяв кредит, аби купити їй коляску за 70 тисяч, уявляєте! Ті гроші могли відкласти на якісь необхідніші речі. 

Підіймати дитину важко, і я сама колись приймала від сусідів та родичів різні подарунки. І не крутила носом. Звідки в моєї доньки стільки гордості?

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector