Донька зізналась, що сама платить за себе на побаченні. Я сказала їй негайно покинути того хлопця

Днями до мене прийшла донька і зізналась, що вже пів року зустрічається з хлопцем. Він їй дуже подобається. Цілком можливо, що згодом будуть разом жити. Потім вона почала розповідати, які в них казкові побачення, що вони разом ходять в дорогі ресторани, в театр. А взимку планують поїхати разом в гори. І тут донька випадково бовкнула:

 – Мені лиш ще грошей треба назбирати, бо готель досить дорогий.

 – А що ти маєш оплачувати?

 – Ну ми ділимо порівну.

 – Що ділите?

 – Всі витрати на подорож.

 – А в нього що грошей нема?

 – Є, але ми так вирішили.

 – А на побаченнях хто платить?

Пошепки

 – Кожен за себе.

 – А хто це запропонував?

 – На першому побаченні я сказала, що заплачу за себе. Він так зрадів, сказав, що я сучасна і дуже розумна. Відтоді ми завжди ділимо витрати.

 – Оце добре влаштувався. Що це за чоловік такий? В роки моєї молодості на нього ніхто б і не глянув, висміяли б. Тікай від нього негайно! Після весілля, коли в декреті сидіти будеш – він теж грошей не даватиме?

В мене все аж кипіло всередині. Ну як таке бути може? Що за чоловіки пішли? Як на мене, це взагалі проти природи. Чоловік – самець, має здобувати харчі. Якщо ж це робить жінка, то на що він здатен? Нормального чоловіка це має принижувати. І навпаки, якщо жінка сильна, і може самотужки все оплачувати – нащо їй взагалі чоловік. Це шлях в нікуди!

Якщо ж хлопець моєї доньки схвалює таке, то він нічого не вартий. Зараз вона закохана і не розуміє цього. Та поруч треба мати надійну людину, яка забезпечить навіть у складні часи. 

Та коли я все це сказала донечці – вона образилась. Стверджує, що я старомодна і нічого не розумію. Що надалі вони й всі домашні обов’язки ділитимуть порівну. Та я в це не вірю. Врешті за своєю природою чоловік не може виносити дитину, народити, годувати її грудьми. Тож про який рівний поділ може йти мова?

А ви що про це думаєте? Нормальний чоловік схвалить таке?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector