Доньці даруйте захоплення, а синові похвалу!

Всі діти різні, але є деякі принципи, які можна застосовувати у глобальних масштабах стосовно їх виховання. Сьогодні, ми поговоримо саме про це.

Хлопчиків і дівчаток потрібно хвалити по-різному

Хвалити дівчаток за те, що вони зробили категорично заборонено! Ви не повинні хвалити її лише тоді, коли вона допомогла вам помити посуд, чи приготувала смачнющу вечерю. Таким чином ви просто знищуєте всю сутність жінки. Тоді, вона починає думати, що її будуть любити та поважати лише тоді, коли вона буде для цього щось робити.

Насправді ж, дівчинка повинна змалечку зрозуміти те, що любити її повинні за те, що вона є, за те що вона така господиня, принцеса, хороша помічниця і просто жінка. Любити її потрібно не за вчинки, а за те, що вона така, яка є.

Саме в таких умовах у неї буде формуватися здорова психіка, яка не буде змушувати її підлаштовуватися під інших людей тільки задля того, щоб вони її любили і хвалили. Якщо все зробити правильно, то дівчинка виросте впевненою у собі жінкою, яка знає, що варта тільки найкращого.

Але якщо все зробити навпаки, то вона виросте із чіткою думкою, що любов можна лише заслужити, а без праці, вона на неї не заслуговує.

А ось із хлопчиками потрібно поводити себе абсолютно по-іншому. Їх хвалити просто так не можна, тому що тоді вони втратять бажання розвиватися і будуть думати, що в них і так все добре і не треба ні до чого прагнути.

Ви повинні розуміти, що ваш син – це майбутній чоловік, який завжди повинен досягати висот і багато працювати заради того, щоб дійти до своєї мети. Ви повинні хвалити його за те, що він зробив. Саме тоді, це буде мотивувати його працювати над собою і допомагати вам.

Замість того, щоб називати свого сина “сонечком, зайчиком і розумничкою”, краще похваліться гостям його здібностями і літачком, який він змайстрував з Лего. Повірте, від цього йому буде значно приємніше і корисніше на майбутнє.

А ви згодні з цими правилами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector