Доню, не роби помилку! Не народжуй другу дитину! – Я благала доньку мало не на колінах, адже бачила Петра наскрізь

Моя донька Ліля – завжди була сенсом мого життя. Її тато помер молодим, на роботі стався нещасний випадок. Я кохала його, він був хорошим, та знала, що мушу зробити все, аби наша донечка зростала щасливою.

Ліля й справді мала все необхідне. Коли мені виплатили страховку з заводу, де працював чоловік – я поклала гроші на депозит. А згодом придбала для донечки квартиру. Поки вона була дитиною – житло ми здавали, і завдяки цьому мали достатньо грошей на життя. 

Та згодом Лілічка виросла, стала такою гарною та ніжною. Я намагалась її захистити від жорстокого світу. Та одного разу вона привела в наш дім хлопця:

 – Мамо, познайомся, це Петро, Ми кохаємо один одного! Мріємо про весілля!

 – Це чудово, але раджу все ж зачекати. 

Як я не вмовляла – ніхто мене не слухав. Врешті моя Ліля завагітніла і ми мусили зіграти весілля. Звичайно, я віддала дітям квартиру, яку берегла для донечки, оформила дарчу на неї. Петрові ж допомогла влаштуватися на роботу в гарну компанію. В мене дуже хороші зв’язки, директор – чоловік близької подруги.

І уявіть, минуло шість місяців, донечці скоро народжувати, а подруга мені повідомляє:

 – Знаєш, тут така справа. Чоловік каже, що у твого зятя роман на роботі. Усі вже в офісі знають. 

Для мене це стало ударом. Донечці скоро народжувати, а він зраджує. Я не знала, як про це розказати Лілі, боялась, що через стрес щось погане може статися. Тож наважилась поговорити з Петром. Вдала, що мені потрібна поміч вдома. Коли він прийшов – я ледве стримувалась, щоб не вдарити цього нахабу. 

 – Петре, сідай, треба поговорити.

 – А що, допомога не потрібна? Я через все місто їхав.

 – Сідай кажу. Я все знаю, про твою інтрижку на роботі. Ти взагалі кохаєш Лілю?

 – Звичайно. То все вигадують. Не вірте. Злі язики мені заздрять, хочуть життя зіпсувати. Лиш доньці ці дурниці не кажіть. Нащо їй нервувати.

Він так впевнено говорив, я подумала – а раптом і справді? Люди у нас люблять пліткувати.

Згодом Ліля народила чудову донечку. Назвали Олександра. Як я тішилась. Намагалась всіляко допомагати, щодня бігла до онуки. А одного разу прийшла і побачила, що доця моя гірко плаче. Налякалась страшенно.

 – Доню, що трапилось? Щось з Сашкою?

 – Ні, Петро зраджує. Я точно знаю.

 – Ти серйозно? Хто сказав?

 – Я сама його повідомлення знайшла в телефоні. Спитала його, а він ще й кричати почав, що залізла в його телефон. А тоді ще й сказав, що немає у світі чоловіка, який би терпів таке ставлення жінки. Мовляв, я мало уваги йому приділяю. Але ж як він не може збагнути, що мені зараз важко?

В мене серце розривалось. Доню образили, ще й звинувачували в чомусь.

 – Ліля, ти можеш його вигнати. Квартира ж твоя. Я допомагатиму!

Пошепки

 – Але ж тоді Сашка без тата зростатиме. І я ж його кохаю.

Страшенно вона побивалася. Я намагалася не втручатися. Ліля почала всіляко намагатися переконати чоловіка, що вона хороша дружина, готувала щодня смаколики, відвідала салон і ще й спортом почала займатись. Згодом Петро наче щось збагнув і неочікувано почав нормально поводитись. Донька не могла натішитись.

 – Мамо, він збагнув, що кращу за мене не знайти! В нас все чудово.

 – Доню, не поспішай. Будь уважна!

 – От не можеш ти щиро порадіти за мене.

Ліля навіть образилась. Я розповіла про всю цю ситуацію подрузі. Раптом вона почала сміятися. А потім лиш пояснила, що насправді коханка просто покинула Петра.

Минув якийсь час і зять знову почав дивно поводитись. Молоді увесь час сварилися, адже Ліля не могла йому довіряти, думала знову зраджує. Та раптом донька прийшла і заявила:

 – Уявляєш, Петро хоче другу дитину! Це означає, що він мене не покине.

 – Доню, але ж народження дітей – це поганий спосіб зберегти сім’ю. Згадай, що було під час минулої вагітності.

 – Але зараз все буде інакше. От побачиш!

 – Послухай, добре, якщо хочеш – народжуй, але спершу раджу провернути одну хитрість – скажи йому, що наразі не готова до дитини. Подивись на його реакцію і зрозумієш, що в нього в голові.

 – Мамо, це не серйозно.

 – Спробуй, прошу тебе.

Не знаю, що саме вплинуло на Лілю, можливо те, що насправді вона не була готова до другої дитини. Та реакція її чоловіка була жахливою.

 – Я хочу сина, ти ж це добре знаєш.

 – Буде, але трохи згодом. Не зараз.

 – Ти що думаєш, що ти якась особлива? Я легко знайду жінку, яка народить.

Ця фраза стала вирішальною. Ліля вигнала цього нахабу. Зрозуміла, що він жив з нею, бо це було зручно – квартира є, дружина зі шкури лізе, аби догодити. 

Зараз донька переїхала до мене. Квартиру ми здаємо, я допомагаю їй з дитиною, а вона повернулась на навчання. Вже й роботу знайшла. І, до слова, має чимало кавалерів. Думаю, я допомогла Лілі врятувати власне життя.

Як гадаєте, я все вірно зробила?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector