– Доню, перш ніж виходити за мого сина, ти маєш знати правду! – Ми саме мали знімати ранок нареченої, коли прийшла свекруха

Той ранок я ніколи не забуду. Від хвилювання в мене тремтіли руки. Хоча я зовсім не сумнівалася – Сашка свого дуже любила. Він розумний, інтелігентний, справжній джентльмен. А як він пропозицію робив – в горах на вершині. Хто б відмовив?

Олександр старший за мене на шість років. Та я вважаю, що це зовсім не багато. Навіть добре, адже я щойно закінчила університет, а він вже добре на ногах стоїть, має пристойний заробіток. У нас все було ідеально з самого початку. Досить довго зустрічалися. Часу вистачило, аби зрозуміти, що ми підходимо один одному.

І ось уявіть, ранок нареченої. Я прокинулась від хвилювання. Дух перехоплювало, та це було приємне відчуття. Далі я заварила собі кави, щоб збадьоритись. Прийшли мої подруги.

 – Сьогодні твій день! – кричали вони радісно. 

Тим часом прийшов фотограф. Я вдягнула ніжний пеньюар. Подруга Люда, яка працює в салоні краси, зробила мені чудову зачіску. Акуратну і ніжну, саме про таку я і мріяла. 

І ось ми вже почали знімати ранок нареченої. Настрій був піднесений, я почувалася принцесою. Аж раптом увійшла свекруха:

 – Можна з тобою поговорити?

  – Звичайно.

 – Але наодинці, хоч хвилинку.

Я попросила усіх вийти. Раптом мені стало страшно. Що ж таке могла мені повідомити свекруха, що це важливіше за моє весілля. Вона із серйозним обличчям продовжила.

Пошепки

 – Ти прекрасна людина, я рада, що мій Сашко таку покохав. Але ти заслуговуєш знати правду.

 – Що сталося?

 – Але пообіцяй, що не розкажеш чоловікові?

 – Ви мене лякаєте.

 – Я мушу тебе попередити. Сашко – не наша дитина. Він син моєї подруги, яка відмовилась від нього через те, що була носієм важкого генетичного захворювання. Йому пощастило – він здоровий, та його діти цілком можуть бути хворими. Ти маєш знати на що йдеш. Інакше – не чесно.

 – І Сашко цього не знає?

 – Ні, він для нас рідніший за рідного. Не наважилися розповісти й не хочемо. Можливо сьогодні медицина більш сучасна і можна якось народити здорову дитину. Я не знаю.

Ця новина розбила мені серце. Не знала, що й казати. Та найбільше мені було шкода мого коханого, він не заслуговує на цю брехню. Я вирішила все ж вийти за нього, хоча настрій вже був не той.

Та після весілля мій чоловік відразу заговорив про дітей. А я тепер і не знаю, що робити. Теж мріяла стати мамою. Але так страшно, що народиться хвора дитина.

Як мені бути? Чи варто все розказати чоловікові?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector