Допомагаю мамі грошима. І це викликає сильне невдоволення у моєї дружини й тещі

Привід для роздумів.

Я звичайний чоловік 35 років, живу у провінційному містечку та маю середню зарплату. До одруження я жив з матір’ю, тому віддавав їй половину зарплати. У неї дохід – це пенсія, тому за мої з нею спільні гроші ми харчувалися та платили за квартиру. Частину своєї зарплати я витрачав на власний розсуд – ходив в спортзал, витрачав на дівчат, іноді купував додаткові продукти додому.

Нещодавно я одружився, весілля ми не робили, а лише розписалися. У моєї дружини залишилася квартира від першого шлюбу, куди я і переїхав. В неї є ще донька від попереднього чоловіка – дівчинка семи років. Так і живемо втрьох.

Дружина заробляє більше, ніж я, але не набагато. Вдома ми економимо на всьому, тому такі речі як спортзал тепер мені не по кишені. На жаль, ми до шлюбу не обговорювали питання грошей. Не робіть таких помилок, як і я.

Моя мати в період опалювального сезону не має можливості сплачувати комунальні платежі та ще й харчуватися. В неї у власному розпорядженні на місяць залишається менше тисячі гривень. Це близько 32 гривні вдень, можете собі таке уявити? Субсидія теж не виходить, адже я прописаний у квартирі. 

Спостерігаючи за тим, як моя мама не може звести кінці з кінцями, я вирішив повністю оплачувати комунальні платежі. 

У зв’язку з цим виникли проблеми з дружиною. Їй такий варіант здається неприйнятним. Це обмежує її інтереси. Жінка докоряє мені кожний день, оскільки через це в нас діра в бюджеті. Днями теща провела зі мною «бесіду» на тему, що тепер моя сім’я – це дружина і дочка, а вже ніяк не мати. Запропонувала допомогти матері знайти підробіток прибиральницею …

Внаслідок цього всього, шукаю підробіток для себе. Містечко у нас маленьке, тому поки що безуспішно. Вислуховувати це кожен день стає нестерпним, весь мозок вже винесли. Але я кохаю свою дружину, і вона мене теж. Наріжним каменем є саме проблема грошей.

Що мені робити зараз: послати тещу? Не давати гроші матері? Нагадати дружині, що на її доньку теж витрачаються гроші, і чималі? Хоча так я не хочу принижуватися.

Як би Ви вчинили на моєму місці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector