Дорогі чоловіки! Я хотіла б в цьому житті попросити ВАС тільки про одне – будьте чоловіками!

В інтернеті  є безмежна кількість матеріалів про те, якими мають бути стосунки між чоловіком та жінкою. В кого які права та обов’язки, але хто ж знає насправді істину…

Головна проблема полягає в тому, що жінкам не вистачає уваги чоловіка, прекрасна половина людства хоче, щоб про них піклувалися та цінували їхню працю. 

Сьогодні я вам хочу краще це пояснити.

Дорогі чоловіки, для Вас є лише одне завдання – залишайтеся чоловіками. 

Більшості жінкам не потрібні феміністичні гасла, адже нам приємно, коли чоловік платить за нас в кафе, допомагає донести пакети з магазину чи відкриває двері. Чоловіки повинні захищати  дружин, допомагати вирішувати проблеми. На знак великої вдячності та поваги, жінка буде зустрічати вас з роботи зі смачною вечерею, вдома буде чиста та затишно, а в шафі – ідеальний порядок.

Коли у вас будуть проблеми на роботі, з друзями, ваша дружина завжди буде проявляти підтримку. Вона просто прийде, ляже поруч з вами, обійме і скаже, що дня неї ви все одно – найкращий. Саме ця жінка буде вселяти вам віру та надію на хороше майбутнє. 

Ви повинні шанувати  свою дружину хоча б за те, що вона виносила та народила вам спадкоємців, нащадків, у вас має виникнути відчуття поваги після того, як ви побачили всі її муки та страждання.

Будьте добрішими до неї.

В  стосунках не має місця гордості. Чоловіки надто часто використовують логіку та різноманітні твердження в суперечках замість того, щоб просто підійти й обійняти кохану, поцілувати й забути всі образи. Можливо, ваша дружина не ридає так, як у фільмах – тихенько в подушку, а її крики чути далеко за межами вашої домівки. Але це не дає вам права, завдавати їй болю. Спасіть дружину від горя, яке створюєте ви.

Не кричіть, не ображайте.

Дружина – справжня і ніжна, але ваша недостойна поведінка ображає її. Довіра цієї жінкою змінюється злобою, адже вона розуміє, що не заслуговує такої зневаги і такого ставлення. Розбите серце не дає їй можливості сказати слова кохання. Кожен раз, коли ви робите боляче дружині, ви позбавляєте себе шансу бути коханими.

І хоча після гучного скандалу настане примирення, ваші гострі слова вона ніколи не забуде. Вони просто залишають шрами на душі, які практично ніколи не загоюються. А ви ще потім дивуєтеся, як така мила дівчинка перетворилася на цинічну та злу жінку. А це все зроблено Вашими руками. 

Ревнуйте її.

Пристрасно, бурхливо, несамовито. Бийте кулаками в стіни, топайте ногами, трощіть все навколо. Тільки ніколи не говоріть їй, що вона винна в цьому. І не дорікайте їй, не звинувачуйте. Нехай краще «той кoзeл, що на неї подивився» буде у всьому не правий.

Вона ж не має чути звинувачення у свою сторону, не сумнівайтеся у її коханні. 

Ваша дружина варта щасливого майбутнього поруч з вами, просто навчіться цінувати те, що маєте. Не паліть мости, які вас пов’язують, а намагайтеся збудувати нові. 

Не бійтеся признаватися в коханні і залишайтеся чоловіками!

Що Ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector