Дорогі жінки, якщо хочете чисту шкіру, блискуче волосся й здорові нігті, то зраджуйте своїм чоловікам

Це трапилося минулоріч. Я тоді літала у відпустку до Риму. При мені трапився випадок, коли жінка із обручкою на пальці залицялася до незнайомого їй чоловіка, що сидів біля мене і летів за кордон у справах.

– Може, сходимо кудись після посадки? – у її тоні чулися неоднозначні натяки.

Чоловік відпирався, як міг. А я тільки мовчки за цим спостерігала.

Вони довго фліртували, але нічого конкретного з боку незнайомця не було. Потім вони розговорилися. Виявилося, що зі своїм чоловіком вона вже 8 років у шлюбі, але щоденна рутина втомила її.

– Але ти кохаєш його?- запитав чоловік.

– Так, мабуть. Не знаю…

Тоді все стало на свої місця. Я зрозуміла, що жінка відчайдушно прагнула зрадити. Насправді ніщо не прикрашає прекрасну частину людства так, як пристрасний поцілунок колеги по роботі чи кокетливі компліменти зі сторони залицяльника. Без цього дама стає в’ялою, а її врода гасне на очах.

Тільки не треба мені говорити про моральні принципи. Хіба справедливо, що чоловікам можна бути полігамними, а для жінок це сором? Хоча навіть до зради вони підходять по-різному. Перші шукають першу доступну ціль, а другі обирають партнера, до якого мають справжні почуття.

Дівчата, якщо ви хочете чисту шкіру, блискуче волосся й здорові нігті, то обов’язково зраджуйте. У вас покращиться гормональний фон і підійметься настрій. 

Хтось скаже: “Що за дурниці?”, “А про сімейні цінності не треба думати?”

Пошепки

Та спішу усіх заспокоїти. Зрада – це ще не розлучення. Зрада – це захоплива пригода й імпульсивний роман, який позитивно впливає на здоров’я. Мудра жінка не покине чоловіка й дітей. Вона буде берегти родинне гніздо і проверне все так. що її обранець ні про що не дізнається.

Зраджувати треба вміти, але у жінок це добре виходить. Тут стають в пригоді усі акторські здібності. 

Одного разу мій колега по роботі теж попався на цей гачок. У нього була дівчина, з якою він тривалий час жив разом. І ось випадково він застукав її з іншим чоловіком, але вони просто пили чай. Через свою ревниву натуру він запідозрив щось лихе. У відповідь дівчина лише усміхнулася й сказала:

– Облиш свої фантазії. Ми друзі й не більше!

Чоловік повівся і тільки через декілька років дізнався, що дівчина таки йому зрадила.

Зрада – це своєрідний різновид кіно, який вимагає продуманого сценарію, емоційного сюжету й вдалої гри. 

Взагалі без цього солодкого гріха людству було б сумно. Жінкам довелося б вишивати картини чи в’язати светри. Дім, робота, діти. Не встигли й оком моргнути, як роки збігли один за одним. А що залишилося? Жодного задоволення й монотонні будні. 

А якою важливою є драма в мистецтві. Без жіночих зрад не було б ні “Декамерона”, ні “Мадам Боварі”, ні інших всесвітньовідомих творів. 

Тож дивний випадок у літаку змусив мене глянути на життя та поняття вірності зовсім по-іншому. Думаю, пані з подорожі все одно рано чи пізно зрадить або й просто так подасть на розлучення зі своїм законним чоловіком. Цей шлюб уже зруйнований. І не зрадою, а тим, що кохання просто зникло. Вивітрилося з роками. 

Як ви ставитеся до зради?

Чи погоджуєтеся з думкою авторки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector