Дорогу пенсіонерам! Ми теж хочемо жити у своє задоволення!

На початку повномасштабної війни донька вивезла мене в Італію. А два місяці тому вернулась я додому, в Україну. І знаєте, що я хочу вам сказати? Наші люди не вміють жити!

У Європі в 50 років усі тільки починають смакувати життя. А в нас кожен, кому за 30 – це вже пенсія. Хіба ж це нормально, га? Куди не плюнь, з усіх оголошень, з усіх фільмів та програм на тебе дивляться “молоді” і “свіжі” обличчя. На роботу теж набирають тільки перспективних, яким не більше 25. А що робити тим, хто вже трохи пожив? У кого є діти, внуки, трохи досвіду за плечима?

Я ж надивилась на щасливих італійських жіночок і зрозуміла, що пора вже присвятити трохи часу справі, яку дуже люблю. Тому і почала знімати на відео всякі цікаві рецепти. То я пасту готую, то суп варю, то піцу за 15 хвилин! Хороші ж страви виходять, мої внуки аж пальці облизують!

Здавалось, що роблю я хорошу справу: і повчаю молодь, і розважаю… Та як почали всі, кому не лінь, брудом мене обливати! Тільки й читаю про те, що я вже стара баба, що мені під під’їздом треба сидіти і насіння лузати, а не в інтернет себе викладати! Можете собі таке уявити? А мені ж всього 55! 

У такі моменти мені хочеться до кожного підійти і запитати: “А хто ж сказав, що я вже ні нащо не здатна?! З яких це пір до всіх ми толерантні, а за вік готові просто загризти?!”

Пошепки

Не знаю, як ви до такого ставитесь, але мені такий хід речей зовсім не подобається. 

У всьому світі в тридцять все тільки починається, а в нас жінка, якій вже “трішки з хвостиком” – стара, ніком непотрібна діва! Хоча, вибачте мені, деякі навіть на пенсії виглядають так, що просто щелепа від захоплення відпадає! 

Словом, я думаю, що ще “ого-го”. І тому не збираюсь просто скласти руки і чекати, коли там уже на той світ прийде час відправлятися. Я збираюся жити. І нехай усі “молоді” мені заздрять!

Як думаєте, чи актуальна це проблема в нашій країні? Діліться вашим досвідом!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector