Досі не вкладається, що вона так швидко забула батька! Вони 30 років були разом!

Мені 29, пів року тому ми попрощались з моїм батьком, що відійшов у вічність. Але найбільшого болю зараз завдає мені матір. Я досі не розумію, що з нею сталося!

А діло в тому, що вона ошелешила новиною:

– Доню, я виходжу заміж!

Не хочу здатися скептичною, але я не дуже вірю в кохання після 60 років. Одна справа, коли це молоді, які придивляються, притираються, будують спільні плани. Що ж тоді у старості? 

Мої батьки не спішили бігти в РАЦС. Вони будували кар’єру, щоб було де жити, на чому їздити й що їсти. І в років 30 побралися. І прожили щасливо, народили мене і брата. Все було чудово! Я їм вдячна за кожну хвилину життя!

Після поминок тата ми взяли маму до себе, чоловік був не проти, тим більше вона могла возити нашу донечку не танці. Як-не-як, але руки трохи розв’язались. А потім мама стала дивно поводитись, я ніби не впізнавала її.

– Доню, я нещодавно пішла на зустрічі людей похилого віку! Там стільки цікавих людей! Мені сподобалось! Думаю ходитиму туди регулярно! 

– Справді? Ну добре! Рада, що тобі там цікаво! 

– Так! А ще я декого зустріла! Гадаю в мене пробуджують почуття до нього! Давно не відчувала подібне!

Я остовпіла! Ми ще не відійшли від тата, а вона нові романи крутить! З часом вона взагалі перестала бувати вдома. То у неї басейн, масаж, ті зустрічі. З внучкою практично не спілкується. 

Тепер я не встигаю з роботою і гуртками дочки, доведеться відпрошуватись. Та мені не вкладається, як можна було так швидко заводити нові стосунки. 

– Доню! Наступного тижня у мене розписка, на 15:00! Приходьте всі, потім сходимо в ресторан! Місця заброньовані.

Це було для мене останньою краплею. На цю подію ми не пішли і мама сильно образилась. А я не можу пробачити їй це. Вже місяць не розмовляємо! І як тут бути? 

Що думаєте про ситуацію?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

JuliaG
Adblock
detector