Досі посміхаюсь, згадуючи той випадок на заправці. Чим ця дівчина думала. Навмисно не вигадаєш

Того дня на заправці реготали всі. І привід справді був. 

Кілька тижнів тому ми з чоловіком вирішили поїхати на відпочинок в Яремчу. Страшенно кортіло хоч трохи втекти від буденності. Добиратися нам досить довго, години чотири. І ось дорогою ми заїхали на заправку, хотіли перекусити, кави випити. І ненавмисно стали свідками кумедної ситуації.

Ми саме стояли біля магазину, коли під’їхала дівчина на дуже дорогій іномарці. Вона вийшла, вся така, наче лялька, на високих підборах і в короткій сукні й попрямувала до каси. Повернувшись за хвильку красуня збагнула, що забула ключа в автівці, яка автоматично зачинилась. 

Дівчина підбігла до співробітника заправки в істериці.

 – Допоможіть, що мені робити? Я запізнююсь?

Пошепки

Вона не стримувала емоції. Чоловік підійшов до машини, побачив приспущене скло й кудись зник. Тоді повернувся з дивним гачком. Дав його тій панянці й порадив спробувати розблокувати двері крізь щілину. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Дівчина відразу прийнялась за справу. Як боляче було спостерігати, як вона дряпає свою автівку тим дивним саморобним інструментом. Мій чоловік вирішив все ж допомогти. Але не встиг він підійти, як побачив крізь затемнене скло, що в іномарці сидить подруга водійки, вона страшенно репетує, але й не здогадується – відчинити дверцята зсередини.

За кілька хвилин зібрався цілий натовп глядачів. Усі кепкували й реготали, та ніхто й не подумав пояснити красуні, в чому її фатальна помилка. 

А ви б допомогли такій водійці?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector