Дослідження показують, що харчова сода може полегшити біль при артриті

Харчову соду хвалять за те, що вона є ідеальним засобом від проблем зі здоров’ям. Вона відбілює зуби, заспокоює розлади шлунку, знімає подразнення шкіри, знімає печію і багато іншого. Це може також полегшити біль від артриту, послаблюючи запалення.

Харчова сода вносить такі зміни в ваше тіло, які зменшують біль від артриту:

Зменшує аутоімунну реакцію

Коли харчова сода потрапляє в організм, вона потрапляє в селезінку, де відбувається фільтрація крові. Цей орган посилає лейкоцити, які атакують бактерії під час інфекції.

Харчова сода змушує селезінку і імунну систему знижувати аутоімунні реакції в організмі. Це означає, що харчова сода запобігає атаку тіла, яка відбувається при ревматоїдному артриті.

Підвищує протизапальну реакцію

Харчова сода підвищує протизапальну реакцію організму після того, як знижується аутоімунна, дозволяючи організму націлюватися на пошкоджені ділянки тіла і зменшувати запалення. Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі «Clinical Medical Insights: Arthritis and Musculoske Disterders» про харчову соду і остеоартрит, «бікарбонат натрію в поєднанні з глюконатом кальцію значно зменшує біль і покращує фізичну функцію». Отже, біль і запалення, які ви відчуваєте від артриту, будуть зменшені.

Посилає сигнали, щоб боротися з бактеріями

Макрофаги — це клітини організму, які борються з інфекціями і бактеріями в ранах і інших тілесних ушкодженнях. Коли у вас артрит, ваше тіло знаходиться в стані постійної атаки, і селезінка відправляє макрофаги в проблемну ділянку, щоб позбутися від того, що організм вважав загрозою. Харчова сода, однак, дає макрофагам сигнал припинити атаку. Після того, як протягом двох тижнів ви п’єте воду з харчовою содою, імунні клітини, звані макрофагами, переходять від типу, який в першу чергу сприяє запаленню, званого M1, до типу, званого M2, який зменшує його.

Це відбувається через те, що харчова сода відключає аутоімунні реакції у вашому організмі. Коли макрофаги не активовані, імунна система розслабляється і замість цього зосереджується на лікуванні.

Стабілізує рівень pH організму

Харчова сода стабілізує рівень pH організму, що важливо для зменшення запалення і зменшення аутоімунної реакції. Як правило, ваш організм має рівень pH близько 7,45. Коли ваше тіло стає занадто кислим, ваша селезінка, серце і нирки працюють старанніше, щоб компенсувати внутрішню зміну pH.

За словами Кара Бауера, терплячого експерта HealthCentral: «Щоб запобігти цю кислотність, організму необхідно відібрати існуючі мінерали з кісток і тканин, такі як кальцій, магній, натрій і калій». Саме це викликає запалення в цих ділянках тіла. І робить їх більш сприйнятливими до артриту і атак з боку імунної системи. Харчова сода змінює рівень pH в крові до нормального рівня, запобігаючи втрату поживних речовин з кісток і тканин.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: