Досвідчені господині завжди кладуть одну купюру під скатертину, і ось навіщо вони це роблять

Ще змалку ви, напевне, від своїх бабусь та дідусів чули про різноманітні прикмети. І деякі з них точно стосувалися грошей. Одна із найпоширеніших у такому випадку – це ставити гроші під скатертину на столі. Мовляв, завдяки цьому в домі примножуються фінанси. А все тому, що сама скатертина символізує багатство. А поєднуючи цей символ з грошима, отримуємо достаток у сім’ї. А щоб грошовий канад не псувався, слід знати, як правильно доглядати за скатертиною.

Здавна на стіл стелили винятково білу скатертину. А все тому, що на неї найчастіше клали хліб та придане нареченої. А отже все мало бути чистим і білосніжним, як символ непорочності та чистоти. Колись замість купюр під скатертиною зберігали монети, хоча сенс від цього не змінювався. Зараз для благополуччя та достатку в домі на столі тримають монету та одну купюру. 

Не забувайте, що скатертина завжди повинна бути чистою та випрасуваною. Брудну скатертину слід негайно випрати або змінити новою. Найкраще для цього всього підійде саме бавовняна або лляна скатерка. Після кожного застілля чи просто посиденьок із гостями. слід стряхнути скатертину. Також не рекомендовано ставити на стіл шапки, ключі та пустий посуд. А навпроти столу у вітальні можна розмістити дзеркало, що подвоїть ваш достаток.Прикмети, які залучають достаток.

  • Біля порогу можна закопати монетку, для того, щоб в домі почали накопичуватися гроші. 
  • Гроші можна і треба ставити навпроти дзеркала, щоб тим самим подвоювати свій достаток.
  • Не свистіть у приміщенні.
  • Частіше прибирайте у квартирі і не накопичуйте мотлох. 
  • Не варто для розміну витрачати гроші на нісенітниці.
  • Для залучення коштів, хліб краще ламати руками, а не різати ножем.
  • Раз на день їжте  шматок підсоленого хліба.

Також є прикмети, які свідчать про те, що зовсім скоро у вас з’являться фінанси. Наприклад, свербить ліва долоня, у домі помітили павука або у вікно залетів метелик.

Прикмети – річ цікава, але вірити в них чи ні – це вже особиста справа кожного.

Ви вірите в прикмети?

Знали про якусь із перелічених тут?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector