Досвідчений лікар: 5 вправ від болю в спині, які подужає зробити будь-яка жінка

В сучасному світі в багатьох людей існують проблеми зі спиною, внаслідок сидячої роботи та малорухливого способу життя.

А от неправильна постава з’являється і у школярів, оскільки неправильне положення під час сидіння за партою дається взнаки.Також серед людей часто зустрічається ішіас —  защемлення сідничного нерва. 

Найчастіше причиною ішіасу є грижа міжхребцевого диска, спінальний стеноз або ж остеохондроз. 

Навіть найсерйознішого болю в спині можна позбутися завдяки спеціальним вправам. Полегшення відчуєте вже після декількох тижнів занять.

1. Поза кобри.

Початкове положення — лежачи на животі. Руки розмістити біля тулуба та зігнути в локтях. Ноги з’єднанні. Видихніть і поступово підніміть голову, грудну клітку і верхню частину живота на 45 градусів, утримуючи ноги в початковому положенні, а лікті частково розігніть. На вдиху повернутися у вихідну позицію. Повторити 10 разів.

2. Коліно до плеча.

Потрібно лягти на спину та почергово згинати ноги в колінах. Тягнути ліве коліно до лівого плеча та затримувати на 30 секунд. Повторити тричі на кожну сторону. 

3. Розтяжка для хребта.

Потрібно сісти на підлогу з прямою спиною, та зігнути праве коліно. Закинути праву ступню за ліву ногу. При цьому слід виконувати повороти тулуба. Затриматися в такому положені на 30 секунд, а потім повторити на іншу сторону.

4. Розтяжка для підколінного сухожилля.

Помістіть ногу на високу опору та виконуйте розтягування задньої частини спини, як зображено зверху. Повторюйте на кожну ногу по 30 секунд в декілька підходів.

5. Розтяжка для стегон.

Потрібно сісти в крісло та зігнути ноги в колінах під кутом 90 градусів. По черзі нахиляти тулуб вперед, робити це плавно та обережно.

Як ви боретеся з проблемами зі спиною?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: